प्रधानसेनापति गौरव शमशेर र तीन पूर्वभारतीय स्थलसेनाध्यक्षबीच भेटघाट हुँदै

२४ फाल्गुन २०६९, बिहीबार २२:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २४ फागुन । महाशिवरात्री तथा सेना दिवस–२०६९ को अवसरमा आयोजना हुने सैनिक समारोहमा सहभागी हुन नेपाली सेनाको मानार्थ महारथी दर्जा पाएका अवकाश प्राप्त भारतीय पूर्वस्थलसेनाध्यक्ष जनरल शंकर रोय चौधरी काठमाडौं आइपुगेका छन् । चौधरीलाई नेपाली सेनाका कार्यरथी उपरथी महेशविक्रम कार्कीले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको विशिष्ट कक्षमा स्वागत गरेका थिए ।
सोही समारोहमा सहभागिता जनाउने उद्देश्यले नेपाली सेनाको मानार्थ महारथी दर्जा पाएका भारतका अवकाश प्राप्त पूर्वस्थलसेनाध्यक्षहरु जनरल सुनिथ फ्रान्सिस र जनरल दीपक कपूर पनि शुक्रबार काठमाडौं आइपुग्ने सैनिक जनसम्पर्क निर्देशनालयले जनाएको छ ।
अवकासप्राप्त भारतीय जर्नेलहरुले नेपाल बसाइका क्रममा नेपाली सेनाले आयोजना गर्ने विविध कार्यक्रममा सहभागिता जनाउनुका अलावा विभिन्न पुरातात्विक तथा धार्मिक महत्वका स्थानहरुको भ्रमण गर्नुका साथै आगामी सोमबार प्रधानसेनापति गौरव शमशेर जबरासँग विशेष भेटघाट गर्ने कार्यक्रम रहेको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट