सस्तोमा पेट्रोल दिलाइदिने भन्दै ठगी

२४ फाल्गुन २०६९, बिहीबार २१:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २४ फागुन । आफूलाई प्रहरीका रुपमा चिनाउँदै सस्तो मूल्यमा पेट्रोल दिलाउने भनी विभिन्न व्यक्तिसँग रकम ठग्ने गोरखा आँपपिपल–४ का बालकृष्ण न्यौपानेलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । बजारमा केही दिनदेखि पेट्रोलको अभाव भएको मौका छोपेर न्यौपानेले ललितपुर इमाडोलका लक्ष्मण बजगाइसँग ३० हजार, काठमाडौं सितापाइलाका मनोज धितालसँग २० हजार रुपैयाँ लिई फरार भएका थिए । अन्य व्यक्तिलाई पनि सोही बहानामा ठग्न लागेको मौकामा निजलाई सिफलबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।
यसैबीच सिन्धुली अमबोट–६का रामप्रसाद पहाडीको खेतमा बोरामा गाडेको अवस्थामा ११ थान सकेट बम फेला परेको छ । पहाडीले खेतमा गईबस्तु चराइरहेको अवस्थामा गाईले खेतको आली भत्काउँदा आलीनजिक गाडेको अवस्थामा उक्त सकेट बम फेलापरेको प्रहरीलाई जानकारी दिएका छन् । उक्त बम डिस्पोजको लागि नेपाली सेनाको चण्डी दल गण ठुलीटारबाट टोली खटिएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। राष्ट्रियसभाको निर्वाचन सकिएसँगै सत्ता गठबन्धनको भविष्य के हुन्छ भन्ने प्रश्न उब्जिएको छ। सत्ताघटकका अन्य दलले गठबन्धनलाई आगामी संघीय र

काठमाडौं।एमालेमा गएका पूर्वमाओवादी नेताहरू अहिले पछुताउन थालेका छन् । एमाले नेतृत्व व्यक्तिवादी भएको र आफ्ना गुनासोको सुनुवाई नगरेको भन्दै केहि

काठमाडौं । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमनका कर्मचारीले कार्यालय समयमा मोबाइल चलाउन नपाउने भएका छन् । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमन कार्यालयले शुक्रबार एक

जुम्ला । जुम्लाको पशुअस्पताल तथा पशुसेवा कार्यालयले आह्वान गरेको प्रस्तावनामा जुम्लाका भेडापालक कृषकले निवेदन दिएका छन् । कर्णाली प्रदेश सरकारले