प्रियंकाले खोलिन डीवोर्सको आफ्नो कथा

२४ फाल्गुन २०६९, बिहीबार ०३:१२ मा प्रकाशित

काठमाडौं । आफ्नो श्रीमान्सँग एक वर्षअघि पारपाचुके गरेको समाचार नायिका प्रियंका कार्कीले हालैमात्र बजारमा ल्याएकी छिन्। यो समाचारले दर्शकमा उनी माथिको सम्मान र प्रतिष्ठा अझ गिरेको छ। लोग्नेसँग डिभोर्स भएको समाचार एक वर्षसम्म उनले किन लुकाइन् भन्नेबारे यतिबेला चलचित्रकर्मीले नै प्रश्न उठाएका छन्। केही समय अमेरिका बसेर नेपाल आएपछि सिनेमा क्षेत्रमा प्रवेश गरेकी प्रियंका कार्की चलचित्रमा पनि जम्न सकिनन्। उनी केबल मिडियामा मात्र चर्चित छिन्। प्रियंकाले अभिनय गरेकोमध्ये दुईओटा सिनेमा रिलिज भइसकेका छन्। उनले रिलिज भएको पहिलो फिल्म थ्री लभर्सले त काठमाडौंमा मुस्किलले तीन लाख रुपैयाँले सेयर पायो। यो सिनेमालाई न त दर्शकले रुचाए। न त उनको भूमिकालाई नै दर्शकले मन पराए। उनले अर्को फिल्म कलिउडबाट निकै आशा गरेकी थिइन्। नेपाल सिनेमामा नायिका बन्नेहरूले फिल्म पाउन निर्माता निर्देशकसँग शारीरिक सम्बन्ध राख्नुपर्छ भन्ने कथा बोकेको यो फिल्मलाई नायिकाहरूले नै बहिष्कारको अभियान चलाए। यो फिल्म पनि गतिलो थिएन। सोही कारण कलिउड चलेन। कलिउडसँगे प्रियंका कार्की पनि असफल भइन्। उनको चुरीफुरीलाई दर्शकले ‘रेडकार्ड’ देखाइदिए। कलाकारहरूको चरित्रले पनि दर्शकमा उनीहरूको सम्मान स्थापित हुन्छ। तर फिल्म खेल्न थालेपछि लोग्नेसँग डिभोर्स भएको समाचार प्रियंकाको बाहिर आएको छ। जसले गर्दा उनीप्रतिको दर्शकको सम्मानमा अझ कमी नआउला भन्न सकिन्न। हुन त यतिबेला उनको अर्को फिल्म भिजिलान्ते पनि प्रदर्शनको तयारीमा छ। यसअघिको फिल्मबाट निराशमात्र भएकी प्रियंकाले यो फिल्मबाट केही आशा गरेकी छिन्। मिडियामा निकै स्थान पाएकी यी अभिनेत्रीका फिल्म असफल भएपछि उनलाई फिल्ममा लिने चाहनेहरूले पनि आफ्नो योजना बदल्न थालेका छन्। दर्शकले पनि उनलाई सिनेमामा खासै साथ दिएनन्। फिल्म करिअरकै लागि अमेरिका छाडेर नेपाल आएर संघर्ष गरेकी प्रियंका किन चलिनन् त? यो पनि चिन्तनीय प्रसंग हो। आउँदो फिल्म भिजिलान्तेमा भने उनले सफलता पाउने आशा गरौं। यदि भिजिलान्ते सफल भएमा अस्ताउँदै गरेको प्रियंकाको फिल्मयात्रा फेरि उदाउनेछ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । अमेरिकाको ओहायो राज्य निवासी गीतकार तथा संगीतकार प्रेम रामदामले आफ्नो बिल्कुलै नयाँ म्युजिक भिडियो ‘चोली तिम्रो’ सार्वजनिक गरेका

काठमाडौं । मिस युनिवर्स प्रतियोगिताको ६९औं संस्करणमा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै अंशिका शर्मा अमेरिका प्रस्थान गरेकी छिन् । मिस युनिवर्स प्रतियोगिताको

काठमाडौं । वरिष्ठ हाँस्य कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ पुनः अस्पताल भर्ना भएका छन् । ८ दिनसम्म अस्पतालमा उपचार गराएपछि हाँस्य कलाकार

काठमाडौं । गायिका एलिना चौहानको ‘हावामा फैलियो मधुरो गीत’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । प्रगति देवकोटाको शब्द तथा सञ्जीव