निर्देशकसँग लभ परेपछि …!

२४ फाल्गुन २०६९, बिहीबार ०३:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौं । चैतमा रिलिज हुने भनिएको चलचित्र सुपरहिटको चर्चा खासै छैन। बरु सो फिल्मकी नायिका विनिता बराल र निर्देशक निरञ्जन पाण्डेको प्रेमसम्बन्ध यतिबेला नेपाली सिनेमामा चर्चाको विषय बनेको छ । तर यो प्रसंगलाई नायिका बरालले अस्वीकार गरेकी छिन्। छायांकनकै क्रममा यी दुईको मायाप्रेम बसेको एक प्राविधिकले बताए। ती प्राविधिकका अनुसार सिनेमामा अर्का निर्देशक सौरभ ढकाल निर्देशनमा व्यस्त रहन्थे भने निरञ्जन धेरैजसो समय विनिताकै वरिपरि हुन्थे। निरञ्जन र विनिताको प्रेमसम्बन्ध मौलाएपछि चलचित्रको सबैजसो काममा विनिता नै हाबी भएको पनि ती प्राविधिकले दाबी गरे। विनिता हाबी भएकै कारण सौरभ ढकालले राम्ररी काम गर्न नपाएको पनि ती प्राविधिकको दाबी छ। चैतमा आउने फिल्म सुपरहिट ‘हरर र थि्रलर’ जनरको बनेको छ। तरले भन्दा विनिता र निरञ्जनले प्रेमले चर्चा पाएपछि यो फिल्मका बाँकी कलाकार र प्राविधिक चिन्तित भएका छन्। हावा नचली पात हल्लिँदैन नि भन्ने प्रसंगमा देशान्तरसँग विनिताले भनिन्, ‘निरञ्जनको र मेरो विवाह भएको समेत हल्ला चल्यो। सँगै काम गर्दा मायाप्रेम बस्नु स्वाभाविक नै भए पनि ऊ र मबीच त्यस्तो प्रेमीप्रेमिकाको जस्तो सम्बन्ध छैन।’ निरञ्जनसँग विवाह भएको हल्ला निराधार भएको भन्दै उनीसँग प्रेम न नपरेकाले विवाह नहुने पनि उनले दाबी गरिन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सम्राट न्यौपानेको ‘चालिसे’मा गीत सार्वजनिक भएको छ । अनन्त कश्यप घिमिरेको शब्द र सम्राट न्यौपानेको आवाजमा रहेको गीतको

काठमाडौँ । गायक तिलक बस्नेतको शब्द संगीतमा रहेको बिल्कुलै नयाँ म्युजिक भिडियो ‘टिकटक क्विन सुपरम्यान’ सार्वजनिक भएको छ। डान्सिङ शैलीको

काठमाडौं । लोकप्रिय गायिका अन्जु पन्तले दोस्रो विवाह गरेकी छिन् । चार वर्ष लामो प्रेम सम्बन्धलाई उनले बुधबार विवाहमा परिणत

काठमाडौं । दुई वर्ष अघि निर्माण तथा प्रदर्शन भएको चलचित्र प्रसादले व्यावसायिक सफलता हाँसिल गरेपछि अब यसको सिक्वेलका रूपमा चलचित्र