अवैध सम्बन्ध खुल्ने भएपछि यौनपार्टनरको हत्या

२२ फाल्गुन २०६९, मंगलवार ०७:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २२ फागुन । आफ्ना यौन पार्टनरको हत्या गरेको आरोपमा नेपालगञ्जमा एक महिलालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । विभिन्न पाँच व्यक्तिको सहयोग लिएर यौन पार्टनर चाँदबाबु खाँ को हत्या गराएको अभियोगमा बाँके सोनपुरकी काफिया खाँ सहयोगीहरुसहित पक्राउ परेकी हुन् ।
केही वर्षदेखि रोजगारीका सिलसिलामा पति विदेश रहेकाले भारत बहराइच घर भई नेपालगञ्जमा तरकारी व्यापार गर्दै आएका चाँदबाबुलाई काफियाले यौन तृष्णा मेटाउने माध्यमका रुपमा प्रयोग गर्दै आएकी थिइन् । बताइएअनुसार करिब एक वर्षदेखि लगातार उनीहरुबीच यौन सम्बन्ध रहँदै आएको थियो । यसै क्रममा चाँदले काफियासँग पचासहजार रुपैयाँ माग्न थालेका थिए । रकम नदिए आफूसँगको यौन सम्बन्धका बारेमा समाज र लोग्नेलाई पनि खुलासा गरिदिने भनी चाँदबाबुले व्ल्याकमेलिङ गर्न थाले । यसबाट आक्रोशित र त्रसित रहेकी काफियाले आफ्नो चिनजानका गुड्डु खाँ, अलमान खाँ, औसन खाँ, सकिर खाँ र केसरजहाँ खाँको सहयोग लिएर गत १० गते राती घाँटी रेटेर चाँदबाबुको हत्या गरेको अनुसन्धानबाट खुल्न आएको प्रहरीले जनाएको छ । अभियुक्तमध्येका भारतीय युवक गुड्डु र नेपालगञ्जकै केशरजहाँबीच पनि अवैध यौन सम्बन्ध रहँदैआएको र त्यसको जानकारी चाँदलाई थियो । उनीहरुको सम्बन्धबारे पनि खुलासा गरिदिने भनेकाले चाँदको हत्यामा ती दुईसमेत संलग्न भएका बताइएको छ ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा संसदीय दलका नेता केपी शर्मा ओलीले दलको प्रमुख सचेतकमा विशाल भट्टराईलाई नियुक्त गरेका छन् ।

काठमाडौं । सत्तारुढ दलभित्र खटपट चरमोत्सर्गमा पुगेका बेला सरकारले ठूलो संख्या प्रमुख जिल्ला अधिकारी (प्रजिअ) सरुवा गरेको छ । गृह

गुल्लरिया । बर्दियाको बाँसगढी नगरपालिकामा एकै दिन चार बालिका बलात्कारको शिकार भएका छन् । १४ वर्षीय एक किशोरले एकै दिन

बैतडी । नेपाल र भारत जिल्लास्तरीय सीमा सुरक्षा समन्वय समितिको बैठक बिहीबार सम्पन्न भएको छ । बैठक भारतको झुलाघाटमा सम्पन्न