नेपाली समाज युकेको बार्षिकोत्सव सम्पन्न

२२ फाल्गुन २०६९, मंगलवार ०३:०४ मा प्रकाशित

मिलन सापकोटा, युके । नेपाली समाज युकेको बार्षिकोत्सव तथा साधारण सभा सागर स्वीटहलमा सम्पन गरियो । करिब ५०-६० जना सदस्यको उपस्थिति रहेको उक्त कार्यक्रमको सभापतित्यो समाजका अध्यक्ष श्री गंगा धर गौतम र कार्यक्रमको संचालन समाजका महासचिब मिलन सापकोटाले गर्नु भएको थियो ।

सभापतिको स्वागत भाषणबाट सुरु भएको कार्यक्रम समाजका महासचिब मिलन सापकोटाले समाजको बार्षिक पर्तिबेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो । समाजका कोसाध्यक्ष शिवलाल खराल द्वारा तयार पारीयको आर्थिक पर्तिबेदन मिलन सापकोटाले प्रस्तुत गरेका थिए ।

त्यसपछिको कार्यक्रम नयाँ नेतृत्व चयनको लागि नारायण प्रसाद कंडेलको नेतृत्वमा दुइ सदस्य निराजन सुबेदी, सुरेन्द्र दुवादी निर्बाचन आयोग गठन गरिएको थियो । अध्यक्ष पद मा ५ जनाको उमेद्वारीमा मिलन सापकोटा, गुरु भण्डारी, रिता भण्डारी, गोमा पौडेल, कृष्ण प्रसाद शर्मा रहनु भएको थियो ।

समाजका महासचिब मिलन सापकोटालाई समाजको अध्यक्षको रुपमा सर्ब सम्मतले चयन गरिएको थियो । अरु कार्य समितिको विस्तार अर्को बैठक द्वारा चयन गर्ने निर्णय सहित बिहान करिब ११ बजे सुरु भएको कार्यक्रम खान पश्चात करिब ३ बजे समापन भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भाषा मानव जातिले मौखिक, लिखित वा सांकेतिक माध्यममा प्रयोग गर्ने संचार माध्यम हो। संसारका कतिवटा भाषाहरू छन् भनेर एकिन का

बाबा राजेश्वरी थापा, अस्ट्रिया:  बेलायतमा बिहीवार ६ मे २०२१ मा  सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनमा हन्सलोस्थित काउन्सिलमा बिष्णु बहादुर गुरुङ्ग मेयर, र

नेपाली समाजिक र साँस्कृतिक संस्था ‘नेसास’ अष्ट्रियाको यहिँ २४ अप्रिल २०२१, शनिबारको दिन सम्पन्न भएको अधिबेशनबाट सर्वसहमतीमा २०२१-२०२३ को लागी

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद