पाल्पामा जन्ती बस दुर्घटना, १५ को मृत्यु २५ घाइते

२१ फाल्गुन २०६९, सोमबार ०७:०३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ फागुन । आइतबार राती पाल्पामा जन्ती बोको बसर दुर्घटना हुँदा १५ जनाको मृत्युस भएको छ भने २५ जना घाइते भएका छन् । सिद्धार्थ राजमार्गअन्तर्गत तानसेन-राम्दी सडक खण्डमा आइतबार राती अन्दाजी साढे नौ बजेको समयमा पाल्पाको चिदीपानी २ धैरेनीमा बस दुर्घटनामा परेको प्रहरीले जनाएको छ । पाल्पाकै खानीछाप गाविस आमडाँडाबाट बेहुली लिएर चिदीपानी-७ बुढीकोटका लागि आउँदै गर्दा लु १ ख २७९५ नम्बरको बस दुघर्टनामा परेको हो । बस सडकबाट करिब ३ सय मिटर तल मुस्लाङ्खोलामा पुगेको थियो । घटनास्थलमै १२ र अस्पतालमा उपचारका क्रममा थप तीनको मृत्यु भएको हो ।
दुर्घटनामा बेहुला बीरबहादुर चर्ती र बेहुली बिष्णुकुमारी चर्ती दुबै घाइते छन् भने सबै घाइतेहरुको मिसन अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।  बसमा कम्तीमा ४५ जना जन्ती सवार रहेको बताइएको छ । ढिलो गरी खबर प्राप्त भएको उद्दार कार्यमा पनि ढिलाई भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जाजरकोट । भिरबाट लडेर घाइते हुनुभएकी भेरी नगरपालिका–२ का वडासदस्य सुशीला नेपालीको उपचारका लागि अस्पताल लैजाँदै गर्दा गए राति निधन

नयाँ दिल्ली । भारतमा डेल्टा भाइरसको नयाँ म्युटेन्टका कारण कोरोना महामारीको तेस्रो लहर आउन सक्ने चेतावनी दिइएको छ । भारतको

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा विघटन सम्बन्धी मुद्दाको संवैधानिक इजलासमा आजदेखि निरन्तर सुनुवाइ हुने भएको छ। सुनुवाइका लागि प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबरा, न्यायाधीश

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सर्वोच्च अदालतको आदेशप्रति आक्रोश व्यक्त गर्नु भएको छ । सरकारले केही राम्रो काम गर्न

आजको प्रमुख समाचार