४ दिनदेखि बेहोस बाँकेकी एक गभृवतीको होस खुल्यो

१९ चैत्र २०६८, आईतवार ०९:४७ मा प्रकाशित

नेपालगञ्ज, १९ चैत । ४ दिनदेखि बेहोस बाँकेकी एक गर्भवती महिलाको हिजो मात्रै होस खुलेको छ । ६ महिनाकी गर्भवती बर्दियाको गुलेरीया १२ की हसना बेहनालाई उहाँकै श्रीमानले हत्या गर्ने प्रयासमा मट्टीतेल खनाएर जलाएका हुन् । बेहनाको नेपालगञ्ज स्थित भेरी अञ्चल अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ  । बर्दियाको गुलेरीया नगरपालिका वार्ड न. १२ माईत भएकी हसना बेहनालाई भारत नानपारा मलङपुरवाका हसन बेहनाले हत्या गर्ने उद्धेश्यले आगो लागाएको माईती पक्षको आरोप छ । हसनाले पनि श्रीमानले आफुलाई हत्या गर्न जलाएको आरोप लगाउनु भएको छ ।  घटनाका सम्वन्धमा अनुसन्धान भइरहेको बाँके प्रहरीले जनाएको छ । ६ वर्ष अघि परम्परागत विवाह बन्धनमा बाधिएका उनिहरुका ४ र २ वर्षका छोराहहरु पनि रहेका छन् । हसनालको शरिरको ६० प्रशित भाग जलेको अस्पतालले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल