४ दिनदेखि बेहोस बाँकेकी एक गभृवतीको होस खुल्यो

१९ चैत्र २०६८, आईतवार ०९:४७ मा प्रकाशित

नेपालगञ्ज, १९ चैत । ४ दिनदेखि बेहोस बाँकेकी एक गर्भवती महिलाको हिजो मात्रै होस खुलेको छ । ६ महिनाकी गर्भवती बर्दियाको गुलेरीया १२ की हसना बेहनालाई उहाँकै श्रीमानले हत्या गर्ने प्रयासमा मट्टीतेल खनाएर जलाएका हुन् । बेहनाको नेपालगञ्ज स्थित भेरी अञ्चल अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ  । बर्दियाको गुलेरीया नगरपालिका वार्ड न. १२ माईत भएकी हसना बेहनालाई भारत नानपारा मलङपुरवाका हसन बेहनाले हत्या गर्ने उद्धेश्यले आगो लागाएको माईती पक्षको आरोप छ । हसनाले पनि श्रीमानले आफुलाई हत्या गर्न जलाएको आरोप लगाउनु भएको छ ।  घटनाका सम्वन्धमा अनुसन्धान भइरहेको बाँके प्रहरीले जनाएको छ । ६ वर्ष अघि परम्परागत विवाह बन्धनमा बाधिएका उनिहरुका ४ र २ वर्षका छोराहहरु पनि रहेका छन् । हसनालको शरिरको ६० प्रशित भाग जलेको अस्पतालले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोराना रोकथाम तथा नियन्त्रण गर्न नलगाड नगरपालिका–८ हल्चौरमा देवीलाई बलि ( बोका) चढाइएको छ । शनिबार दिउँसो गाउँलेहरु जम्मा भएर

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत