४ दिनदेखि बेहोस बाँकेकी एक गभृवतीको होस खुल्यो

१९ चैत्र २०६८, आईतवार ०९:४७ मा प्रकाशित

नेपालगञ्ज, १९ चैत । ४ दिनदेखि बेहोस बाँकेकी एक गर्भवती महिलाको हिजो मात्रै होस खुलेको छ । ६ महिनाकी गर्भवती बर्दियाको गुलेरीया १२ की हसना बेहनालाई उहाँकै श्रीमानले हत्या गर्ने प्रयासमा मट्टीतेल खनाएर जलाएका हुन् । बेहनाको नेपालगञ्ज स्थित भेरी अञ्चल अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ  । बर्दियाको गुलेरीया नगरपालिका वार्ड न. १२ माईत भएकी हसना बेहनालाई भारत नानपारा मलङपुरवाका हसन बेहनाले हत्या गर्ने उद्धेश्यले आगो लागाएको माईती पक्षको आरोप छ । हसनाले पनि श्रीमानले आफुलाई हत्या गर्न जलाएको आरोप लगाउनु भएको छ ।  घटनाका सम्वन्धमा अनुसन्धान भइरहेको बाँके प्रहरीले जनाएको छ । ६ वर्ष अघि परम्परागत विवाह बन्धनमा बाधिएका उनिहरुका ४ र २ वर्षका छोराहहरु पनि रहेका छन् । हसनालको शरिरको ६० प्रशित भाग जलेको अस्पतालले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

दक्षिणी धादिङको ताल्तीस्थित हुरेमा सोमबार एक पुरुषले श्रीमतीको हत्या गरेर आफूले समेत आत्महत्या गरेका छन् । बेनिघाटरोराङ गाउँपालिका–२ ताल्तीस्थित हुरेका

पाल्पा । सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगत सिद्धबाबा नजिकै गुडिरहेको जिपमा खसेको ढुङ्गाले च्यापेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा

मेलम्ची खोलामा आएको निरन्तरको बाढीले सोमबार राति मेलम्ची–११ का सात घर बगाएको छ । गत असार १ गतेको बाढीले कटान

जनकपुरधाम । महोत्तरीको लोहरपट्टी नगरपालिका ७ भ्रमरपुराकी २६ वर्षीया सुजिता ठाकुर हत्या मुद्दामा उनका बुबासहित थप तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको