सरकारको नेतृत्व साना दलमध्यबाट हुनुपर्ने माग

२० फाल्गुन २०६९, आईतवार १९:१३ मा प्रकाशित

दाङ, २० फागुन । मुलुकको तरल राजनीतिक अवस्थासँगै अनेक किसिमका विचार र व्यवहारहरु प्रदर्शित हुने क्रम पनि बढेको छ । यसै सिलसिलामा बहुजातीय समावेशी नामक पार्टीका अध्यक्ष शंकर थापाले  ठूला दल असफल भएकोले अब साना दलहरुको नेतृत्वमा सरकार गठन गनुपर्ने माग गरेका छन् । आइतबार तुलसीपुरमा आयोजित एक कार्यक्रममा थापाले साना दलहरुको नेतृत्वमा बनेको सरकारले मात्र देश लाई निकास दिने दावी गरे । उनले अहिले देशमा ठुला दलहरुले सिण्डिकेट प्रथा लागु गरेको आरोप लगाउँदै त्यसलाई तोडपछि मात्रै मुलुकले निकास पाउने विश्वास ब्यक्त गरे ।
अहिले जस्तो महंगी, भष्ट्राचार, कालोबजारी, अराजकता र दण्डहीनता इतिहासमा कहिल्यै नभएको भन्दै पनि अब निकास दिने जिम्मेवारी साना दलको काँधमा आएकोले जनाए र राष्ट्रपति चारदलको घेराबाट बाहिरिनु पर्ने सुझाव दिए । थापाले प्रधानन्यायधीस नेतृत्वको सरकार देश र जनताको हितविपरीत हुने भन्दै साना दलहरुको सहमतीविना उनलाई सरकारको नेतृत्व दिए देशभर आन्दोलन थाल्ने चेतावनी समेत दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ।काठमाडौँ महानगरपालिकाले हैजासम्बन्धी समस्या समाधान गर्न चौबिसै घण्टा हटलाइन टेलिफोन सञ्चालनमा ल्याएको छ । जनस्वास्थ्यसम्बन्धी जोखिम पूर्वानुमान गरेर समस्या समाधानमा

काभ्रेपलाञ्चोक । काभ्रे उपत्यका एकीकृत खानेपानी आयोजनाको निर्माण सम्झौता गरिएको १२ वर्ष भयो । तीन वर्षदेखि आयोजनाको काम ९८ प्रतिशत

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौँ । केही दिनदेखि नियमित परेको वर्षाको कारण काठमाडौँ उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापनमा पुनः समस्या आएको छ । निरन्तर परेको पानीले