सर्वोच्चको फैसलालगत्तै नयाँ सरकार बन्ने दाबी, माओवादी भन्छ- ‘प्रमुख दलहरु गलत बाटोमा’

२० फाल्गुन २०६९, आईतवार १८:३४ मा प्रकाशित

रासस/ कास्की २० फागुन । नेकपा-माओवादीका सचिव नेत्रविक्रम चन्दले प्रधानन्यायाधीशलाई प्रधानमन्त्री बनाएमा देशमा भाँडभैलो मच्चिने चेतावनी दिएका छन् । क्रान्तिकारी पत्रकार सङ्घ कास्कीले आइतबार आयोजना गरेको पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा सचिव चन्दले प्रमुख राजनीतिक दलहरुले गलत प्रक्रिया अपनाउन खोजेको आरोप लगाए । सबै राजनीतिक दलहरुबीच इमान्दारीता भएमा मात्र जेठ महिनामा संविधानसभाको निर्वाचन हुनसक्ने उनले बताए ।
यसैबीच सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष एवं स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्री राजेन्द्र महतोले चुनावी सरकार चाँडै गठन हुने ठोकुवा गरेका छन् । राजविराजस्थित गजेन्द्रनारायण सिंह सगरमाथा अञ्चल अस्पतालमा बहरिंग विभाग भवनको आइतबार शिलान्यास गर्दै मन्त्री महतोले आउँदो फागुन २४ गते सर्वोच्चको फैसला हुन बित्तिकै प्रधानन्यायाधिशको नेतृत्वमा चुनावी सरकार गठन हुने दाबी गरे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशभरका ६ महानगरपालिकामा सत्तारुढ गठबन्धनले अधिकांशमा अग्रता बढाइरहेको छ । पछिल्लो मत परिणामअनुसार पाँच महानगरमा गठबन्धनको अग्रता छ भने

कैलाली । कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार गोपाल हमालले आफ्नो अग्रतालाई झन फराकिलो बनाउँदै लगेका छन् । २३ हजार २२३

झापा । झापामा एक नगरपालिकासहित चार स्थानीय तहको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक भएको छ । बुधबार बिहानसम्म चार स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक

काठमाडौं । भरतपुर महानगरपालिका प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी मेयर उम्मेदवार रेनु दाहालले फराकिलो अग्रता लिएकी छन् । पछिल्लो सार्वजनिक मतपरिणमअनुसार गठबन्धनकी