प्रमुख तीन दलले आज सत्य निरुपण आयोगको विधेयकलाई अन्तिम रुप दिने

१९ चैत्र २०६८, आईतवार ०९:४३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ चैत । प्रमुख तीन दल एकीकृत नेकपा माओवादी, नेपाली काङ्ग्रेस र नेकपा एमालेको बैठक आज पनि बस्ने भएको छ । हिजो तीन दलको बैठकले गरेको सत्य निरुपण तथा मेलमिलाप आयोग सम्बन्धि विधेयकलाई अन्तिम रुप दिन आजको बैठक डाकिएको हो । हिजोको बैठकमा विधेयक बनाएर संसदमा पेश गर्ने सहमति भइसकेको छ । दिउँसो ४ बजेपछि सिंहदरबारमा रहेको शान्त्ति तथा पुन निर्माण मन्त्रालयमा बस्ने बैठकमा सत्य निरुपण तथा मेलमिलाप र बेपत्ता छानवीन आयोग गठनका लागि थप छलफल गरिने छ ।  बैठकमा अयोग गठनका विषयमा मस्यौदा समितिले मस्यौदा पेश गर्ने र छफलमा उठेका विषयलाई पनि समेटेर मस्यौदालाई अन्तिम रुप दिने नेपाली कांग्रेसका प्रमुख सचेतक लक्ष्मण घिमिरेले बताउनुभयो ।  यस अघि हिजो शनिबार भएको बैठकमा दलहरुले सत्य निरुपण तथा मेलमिलाप र बेपत्ता छानवीन आयोगसम्बन्धी विधेयक पारितका लागि संसदमा पेश गर्न सहमत गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बुटवल । गत शुक्रबारबाट सम्पर्कविहीन भएकी लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य विमलाकुमारी खत्री वलीको अदृष्य स्थानबाटै प्रेस विज्ञप्ति बाहिर आएको छ ।

जनकपुरधाम । महोत्तरीको लोहरपट्टी नगरपालिका ७ भ्रमरपुराकी २६ वर्षीया सुजिता ठाकुर हत्या मुद्दामा उनका बुबासहित थप तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको

काठमाडौं । दार्चुलाको महाकाली नदीमा व्यास गाउँपालिका–२ का जयसिंह धामी बेपत्ता भएको घटनालाई लिएर युवा संघले काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासको कार्यालय

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डका कारण देशमा राजनीतिक संकट उत्पन्न भएको आरोप