विनाले जन्मदिनमा चुम्बनको वर्ल्ड रेकर्ड राख्ने

१९ फाल्गुन २०६९, शनिबार ०३:११ मा प्रकाशित

आफ्नो अभिनय भन्दा पनि विभिन्न हर्कतका कारण चर्चामा रहिरहने पाकिस्तानी मूलकी बलिउड नायिका विना मलिकले नयाँ रेकर्ड राख्ने भएकी छिन्। विनाले आफ्नो जन्मदिनमा चुम्बनको कीतिर्मान बनाउने भएकी हुन्। उनलाई जन्मदिनमा सय भन्दा बढि व्यक्तिले चुम्ने भएका हुन्। यो रेकर्ड गिनीज बुक अफ वर्ल्वड रेकर्डसमा सामेल हुनेछ।उनलाई चुम्ने अरु कोही नभएर उनको आउने वाला “फिल्म द सिटी नेभर स्लीप्स” का बलिउड हन्टका प्रतियोगिहरु हुन्। बलिउडमा हिरोले नभई प्रतियोगिले नायिकालाई चुम्ने पहिलो मौका हो। यस बारेमा विनाले आफू गिनीज वर्ल्ड रेकर्ड तोड्नको लागि निकै उत्साहित भएको बताएकी छिन्। आफ्नो जन्मदिनमा यो अमूल्य गिफ्ट हुने विनाको भनाई छ। आफ्नो प्रोड्युसर सतीश रेड्डी र डाइरेक्टर हारुन राशिदले यो मौका दिएकोमा विना निकै खुशी छिन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । गायक हेमन्त शर्माको नयाँ गीत ‘ए मेरो असफल मायालु’ सार्वजनिक भएको छ । सोमबार गायक शर्माकै युट्युब च्यानलबाट

बलिउड । बलिउड नायिका दिशा पटानीले आज आफ्नो २९ औं जन्मदिन मनाउँदैछिन् । दिशा भारतको उत्तरप्रदेशको बरेलीमा जन्मिएकी हुन् ।

काठमाडौं । नेपाल प्रहरीलाई चर्चित वलिउड नायिका मनिषा कोईरालाले कोरोना महामारीको प्रतिकार्यका लागि स्वास्थ्य सामग्री सहयोग गर्नु भएको छ ।

काठमाडौं । नायिका केकी अधिकारी १० दिने ‘आर्यमौन विपश्यना ध्यान शिविर’बाट फर्किएकी छन्। पहिलोपल्ट विपश्यनाका लागि गएको भन्दै अनौठो अनुभूति