युवा संघ ‘एमालेको पुलिस’ जस्तै : अध्यक्ष बस्नेत

१७ फाल्गुन २०६९, बिहीबार १६:५५ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही, १७ फागुन । युवा संघ नेपालका नवनिर्वाचित अध्यक्ष महेश बस्नेतले युवा संघ ‘एमालेको पुलिस’ जस्तै जस्तै भएको बताएका छन् । जसरी प्रहरीले निर्देशनअनुसार तत्काल काम गरेर देखाउँछ युवा संघले पनि एमालेले दिएको निदर्शेनलाई पालना गरेर पार्टी संगठनको सुरक्षा दिने भएकाले युवा संघ नेपाल एमालेको पुलिस जस्तै भएको बस्नेतको भनाई थियो । उनले युवा संघको जन्म उन्नत तथा विकसित समाज निर्माण गर्ने लक्ष्यसहित भएकाले भ्रष्टाचारी, लोकतन्त्रविरोधीहरुलाई तह लगाउन पनि जस्तोसुकै अवस्थाको सामना गर्ने जनाए ।
बुटवलमा सम्पन्न भएको आठौं राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट निर्वाचित भएपछि चौतारी नेपाल रुपन्देहीले बुटवलमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै अध्यक्ष बस्नेतले युवा संघ नेपाल सिर्जनशील युवाहरुको नेतृत्व गर्ने जिम्मवोर संगठन भएको दाबी गर्दै वाईसीएल जस्तो अराजक संगठन नभएको उल्लेख गरे । समाजमा भएका विकृति, विसंगति र भ्रष्टाचारका बिरुद्व युवा संघले ठोक भने ठोक्छ, रोक भने रोक्छ, यो संघले कसैको नबिगारने र नभत्काउने उनको भनाइ थियो ।
नेपालको राजनीतिमा मुकुन्डोधारीहरुको प्रवृत्ति हावी भएको भन्दै यसलाई युवा संघले तोड्ने चेतावनी दिंदै आवश्यक परे युथफोर्स जन्मन सक्ने उनले जनाए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

वाशिङ्गटन डिसी । नेपालले अल्पविकसित देशको सूचीबाट स्तरोन्नति भई मध्यमस्तरको विकासशील देशका रूपमा सूचीकृत हुने मापदण्ड पूरा गरेको छ ।