‘निंद्रामा बलात्कार गर्ने’लाई आठ वर्षको जेल सजाय

१५ फाल्गुन २०६९, मंगलवार २१:३३ मा प्रकाशित

एजेन्सी/ एक १५ वर्षिया किशोरीलाई मदिरा पिलाएर बलात्कार गरेको आरोपमा बेलायतमा एक अभिनेतालाई आठ वर्षको जेल सजाय सुनाइएको छ । ४२ वर्षिय टिभि अभिनेता साइमन मोरिसलाई किशोरी बलात्कारको अभियोगमा दोषी प्रमाण्ति भएपछि उक्त सजाय सुनाइएको हो ।
साइमनले अदालतसमक्ष आफूले जानाजान बलात्कार गरेको नभई सेक्सोमोनियाबाट आफू पिडित रहेकोले घटना घट्न पुगेको बयान दिएका थिए । सो रोगबाट ग्रसित व्यक्तिले निदाइरहेकै अवस्थामा पनि विभिन्न हरकत गर्ने तर आफूलाई केही थाहा नहुने हुन्छ भन्ने उनको तर्क थियो । कैयन पटक सुतिरहेकै अवस्थामा आफूले सेक्स गर्ने गरेको घटना विवरण पनि उनले अदालतसमक्ष पेस गरेका थिए । मोरिस साइमनका अनुसार जब उक्त घटना घट्यो त्यतिबेला उनी गहिरो निंद्रामा सुतिरहेका थिए, के भयो भन्ने उनलाई थाहा नै भएन । तर, अदालतले उनको बयानलाई बनावटी मान्यो । मोरिसले एक पार्टीका दौरानमा पिडित किशोरीलाई पाहुनाहरुलाई स्याम्पेन बाँड्ने काममा सघाएका थिए र सोही क्रममा ललाइफकाई स्याम्पेन पिलाइदिएका थिए । बिहान सबेरै उनी उक्त किशोरीको कोठामा प्रवेश गरी बलात्कार गरेका थिए । उनलाई गत डिसेम्बर महिनामै बलात्कारको दोषी ठहर्याइएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

हङकङ । चीनको उच्च कानून निर्माता निकाय नेशनल पिपुल्स कांग्रेस एनपीसीले हङकङमा राष्ट्रवादीले मात्रै शासन गर्न पाउने योजना सार्वजनिक गरेको

यंगुन । म्यान्मारमा हिजो बुधवार सैनिक कू विरुद्ध प्रदर्शनमा उत्रिएका ३८ जनाको मृत्यु भएको छ । घटनालाई संयुक्त राष्ट्रसंघले सेनाले

बेइजिङ । शेयर बजारमा उछाल आएसँगै चीनमा गत वर्ष सन् २०२० मा २०० भन्दा बढी नयाँ अर्बपति थपिएका छन् ।

मस्को । संयुक्त राष्ट्रसंघले रुसी बिपक्षी नेता अलेक्सी नाभाल्नीलाई बिष सेवन गराईएको बिषयमा छानविन गर्न माग गरेको छ । संयुक्त