नातीनातिनीसहित हजुरबुबाको हत्या

१५ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १७:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १५ फागुन । मोरङ शनिश्चरे–१ भुटानी शरणार्थी शिविर सेक्टर २ हट नम्बर ६ बस्ने २१ वर्षीय राधाकृष्ण न्यौपानेलाई अपहरण गर्ने तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेहरुमा सर्लाही जिल्ला बरहथवा–८ बस्ने ३२ वर्षीय वीरेन्द्रकुमार यादव, बरहथवा–६ बस्ने सुरेश चौधरी र बरहथवा–९ बस्ने ३३ वर्षीय राजदेव चौधरी रहेका छन् । न्यौपानेलाई गत ९ गते उर्लाबारी मोरङबाट अपहरण गरी अपहरणकारीहरुमध्ये राजदेव चौधरीको घरमा बन्धक बनाई राखेको प्रहरीले पत्ता लगाएको थियो ।
यसैबीच संखुवासभाको जलजला–२ बस्ने ६५ वर्षीय लाकबुटी शेर्पा, निजको नाती १४ वर्षीय दावा शेर्पा र नातिनी ९ वर्षीया अप्सरा शेर्पा धारिलो हतियारले घाँटी रेटी हत्या गरेको अवस्थामा फेलापरेका छन् । उनीहरुका सोमबार राति हत्या भएको प्रहरीले जनाएको छ । मृतक शेर्पाको छोरा ४५ वर्षीय लाक्पा शेर्पा बिगत ११ महिनादेखि बैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा कतारमा रहेको, जेठी बुहारीको मृत्यु भइसकेकोले कान्छी बुहारी अर्कै घरमा बसोबास गर्ने गरेको र पारिवारिक कचिङगल नै हत्याको कारण रहेको हुनसक्ने प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानले देखाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । जेष्ठ शुक्ल पक्ष षष्ठी अर्थात् कुमार षष्ठीका अवसरमा नेवार समुदायले आज धुमधामका साथ सिथि नखः पर्व मनाउँदैछन ।

काठमाडौं । जल तथा मौसम विज्ञान विभागले दूरसञ्चार सेवाप्रदायकसँग सहकार्य गरेर बाढीको पूर्वसूचना सर्वसाधारणको मोबाइलमा पठाउन थालेको छ । बाढी पूर्वानुमान

जिल्लामा उमेर नपुगी गरिएको एक बालविवाह प्रहरीले बदर गरेको छ । जिल्लाको सायल गाउँपालिकाका २१ वर्षीय युवकले दिपायल सिलगढी नगरपालिकाकी

बेलायतका लागि नेपाली राजदूत लोकदर्शन रेग्मीले बेलायती महारानीसमक्ष ओहोदाको प्रमाणपत्र पेश गर्नु भएको छ । महारानी एलिजावेथ द्वितीयसमक्ष बकिङ्घम प्यालेसमा