‘मेरो लाइनमा ठूला दलहरु’ : थापा

१५ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १७:०३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १५ फागुन । राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले प्रधानन्यायधीसको नेतृत्वमा चुनाबी सरकार गठन गर्ने दलहरुको प्रयास सकारात्मक भन्दै प्रशंसा गरेका छन् । प्रधानन्यायधीशको नेतृत्वमा तटस्थ चुनाबी सरकार निर्माण गर्ने आफ्नो पुरानो माग पूरा हुन लागेको भन्दै उनले सन्तुष्टि व्यक्त गरेका हुन् । मंगलबार इटहरिमा आयोजित पार्टीको एक कार्यक्रममा उनले ०६२/०६३ को जनआन्दोलनपछि आफ्नो पार्टी सबैभन्दा बढी सफल भएको दावीसमेत गरे ।  प्रधानन्यायाधीशको नेतृत्वमा सरकार निर्माण गर्नुपर्ने प्रस्ताव आफूले सुरुमै राखेको तर ठूला भनिएका दलहरुले अस्वीकार गरेको स्मरण गराउँदै उनले आज ती दलहरु आफ्नै पार्टीको लाइनमा आउन बाध्य भएको दाबी गरे । आफ्नो पार्टीले वर्ष दिनअघि दिएको फर्मूला आज दलहरुलाई अन्यत्रैबाट सुझाउनुपरेको भन्दै थापाले व्यंग्य गरे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

धनुषा । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को नीति तथा कार्यक्रम सर्वसम्मत पारित भएको छ । बिहीबार प्रदेशसभामा प्रस्तुत सरकारको नीति तथा