‘मेरो लाइनमा ठूला दलहरु’ : थापा

१५ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १७:०३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १५ फागुन । राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले प्रधानन्यायधीसको नेतृत्वमा चुनाबी सरकार गठन गर्ने दलहरुको प्रयास सकारात्मक भन्दै प्रशंसा गरेका छन् । प्रधानन्यायधीशको नेतृत्वमा तटस्थ चुनाबी सरकार निर्माण गर्ने आफ्नो पुरानो माग पूरा हुन लागेको भन्दै उनले सन्तुष्टि व्यक्त गरेका हुन् । मंगलबार इटहरिमा आयोजित पार्टीको एक कार्यक्रममा उनले ०६२/०६३ को जनआन्दोलनपछि आफ्नो पार्टी सबैभन्दा बढी सफल भएको दावीसमेत गरे ।  प्रधानन्यायाधीशको नेतृत्वमा सरकार निर्माण गर्नुपर्ने प्रस्ताव आफूले सुरुमै राखेको तर ठूला भनिएका दलहरुले अस्वीकार गरेको स्मरण गराउँदै उनले आज ती दलहरु आफ्नै पार्टीको लाइनमा आउन बाध्य भएको दाबी गरे । आफ्नो पार्टीले वर्ष दिनअघि दिएको फर्मूला आज दलहरुलाई अन्यत्रैबाट सुझाउनुपरेको भन्दै थापाले व्यंग्य गरे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोलम्बो । आर्थिक संकटमा फसेको श्रीलंकाले अत्यावश्यक सेवाहरू बाहेक अन्य सेवामा इन्धन बिक्रीमा दुई साताका लागि रोक लगाएको छ  । तेल

काठमाडौँ।काठमाडौँ महानगरपालिकाले हैजासम्बन्धी समस्या समाधान गर्न चौबिसै घण्टा हटलाइन टेलिफोन सञ्चालनमा ल्याएको छ । जनस्वास्थ्यसम्बन्धी जोखिम पूर्वानुमान गरेर समस्या समाधानमा

काभ्रेपलाञ्चोक । काभ्रे उपत्यका एकीकृत खानेपानी आयोजनाको निर्माण सम्झौता गरिएको १२ वर्ष भयो । तीन वर्षदेखि आयोजनाको काम ९८ प्रतिशत

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय