युवा संघमा बस्नेतको पल्ला भारी

१५ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १५:३० मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही १५ फागुन । युवा संघ नेपालको नयाँ नेतृत्वका लागि आठौँ महाधिवेसनमा भएको मतदानको मतगणना जारी रहेको छ । पछिल्लो मतगणनाअनुसार महेश बस्नेत एक सयभन्दा बढी मतले अगाडि देखिएका छन् । ११ बजेसम्मको मतपरिणाम अनुसार बस्नेतले ५ सय ३९ मत प्राप्त गरेका छन् भने अध्यक्षका अर्का उम्मेद्वार निरज आचार्यले ४ सय ३९ मत ल्याएका छन् । महासचिवमा पनि बस्नेत प्यानलका राजीव पहारी आचार्य प्यानलका
बाबुराम थापाभन्दा केही मतले अगाडि देखिएका छन् । उपाध्यक्षमा पनि बस्नेत प्यानलका उम्मेद्वाहरु नै अगाडी देखिएबाट बस्नेत पक्षको विजय सुनिश्चित जस्तै ठानिएको छ । आज मंगलबार बेलुकासम्म मत परिणाम आइसक्ने निर्वाचन मण्डलले जानकारी दिएको छ । जम्मा १४ सय ६० मतदातामध्ये १३ सय ८७ मत खसेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

सुर्खेत । मध्यपश्चिमाञ्चल विश्वविद्यालयको कानून सङ्काय स्कूल अफ ल कार्यक्रमका निर्देशकसहित चार उपप्राध्यापकले संयुक्त राजीनामा दिएका छन्। यही फागुन १७–१९

काठमाडौं । स्वदेशी उत्पादनलाई बढावा दिँदै आर्थिक समृद्धिको मार्गमा अगाडि बढ्ने लक्ष्यका साथ नेपाल उद्योग परिसङ्घले ‘मेक इन नेपाल स्वदेशी

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टीले जसपाले संसदीय दलको बैठक बोलाएको छ । मंगलबार बोलाइएको बैठकमा प्रतिनिधिसभामा पार्टीको भूमिका र पछिल्लो

ओछ्यानमै सुतिरहेको अवस्थामा अज्ञात समूहद्वारा १५ दिन पहिले बेपत्ता पारिएका पिपरा गाउँपालिका– ५ सहोडवाका वृद्ध दम्पती अझै फेला परेका छैनन्