बिरामीको निःशुल्क स्वास्थ्यपरीक्षण

१४ फाल्गुन २०६९, सोमबार १८:३७ मा प्रकाशित

रुपन्देही, १४ फागुन । नेपाली कांग्रेसका नेता एवम् पूर्वसिंचाईमन्त्री बालकृष्ण खाणले स्वाथ्य क्षेत्र सम्वेदनशील क्षेत्र भएकोले जनतामा स्वाथ्य सेवा पु¥याउनु राज्यको दायित्व भएको बताएका छन् । उनले राज्यस्तरबाटै जनतालाई निःशुल्क तथा सुलभ रुपमा सेवा पद्रान गर्नु राज्यको दायित्व भएको बताए । रुपन्देहीको दयानगर गाविसमा रहेको छपियामा मायादेवी टेक्निकलकलेजको आयोजनामा भएको एकदिने निःशुल्क स्वाथ्य शिवीरको उदघटन गर्दै उनले उक्त कुरा बताएका हुन् ।
स्वाथ्य शिविरमा करिव ५ सय जनाको निःशुल्क स्वाथ्यपरिक्षण तथा औषधी वितरण गरिएको थियो । कार्यक्रममा मायादेवि टेक्नीकल कलेजका कार्यकारी निर्देशक चिरञ्जीवि जोशीको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा जिल्ला जनस्वाथ्य कार्यालयका प्रमुख महेश्वरप्रसाद श्रेष्ठ प्रमुख अतिथि रहेका थिए । शिविरमा जनरल फिजीसियन डा. रविन कुँवर, डा.मोदिन शर्मा, डा. त्रिलोरीनाथ गुप्ता, डेन्टीस डा. त्रिणचन्द्र रेग्मी, डा.पवन मेकदा, डा. सोनाम गुप्ता, डा. निमा गुप्ता, डा. जुनु भण्डारी, डा. श्रीप्रसाद खरेल लगायतले विरामीको निःशुल्क स्वास्थ परिक्षण गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अन्नप्राशन अर्थात् पास्नी शिशुलाई अन्न भोजन गराउने संस्कार हो । शिशुलाई शुभदिन पारेर पहिलोपटक अन्न भोजन गराउने यो परम्परा नेपालमा

पछिल्ला दिनमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको ग्राफ उकालो लागेको छ । भारतमा सङ्क्रमण बढ्नु तथा नेपालमा नै सङ्क्रमण छैन जस्तो गरी

संयुक्त राज्य अमेरिकाको औपचारिक भ्रमणमा रहनुभएका प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा तथा भ्रमणदलका सदस्यहरुले शुक्रबार संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण गर्नुभएको छ ।

काठमाडौँ । न त छाक टर्ने, न त पेट भरिने । नखाए पनि हुने, नखाँदा पछि नपरिने अनावश्यक वस्तुमा समेत