यौनको भोकलाई धनको लोभले जितेपछि…

१३ फाल्गुन २०६९, आईतवार १९:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १३ फागुन । समाजमा नैतिकता र इमानदारीको खडेरी पर्दै गएको परिवेशमा यसैलाई पुष्टि गर्ने अर्को एक घटना घटेको छ । आफैंले भाइको नाता लगाएर व्यवहार गर्दै आएकी पोखराकी कल्पना नकर्मीले उदयपुरका अमर रानालाई लेनदेनको मामलामा हत्या गराएपछि नेपाली समाज बेइमान र क्रुर बन्दै गएको थप पुष्टि भएको हो । यति मात्र होइन, ३५ वर्षिया कल्पनाले २६ वर्षका अमरलाई भाइको नाता लगाएर नजिक तुल्याई यौनतुष्टिको माध्यम पनि बनाउँदै आएकी थिइन् । यसको खुलासा प्रहरी अनुसन्धानपछि भएको हो ।
पोखरा बसेर ठेक्कापट्टाको काम गर्दै आएका अमरले सडकमा ठेलामा राखेर चिया पसल चलाउँदै आएकी नकर्मीलाई केही रकम सापट दिएका रहेछन् । त्यही रकम नै उनका लागि काल बनेर प्रकट भयो । उक्त सापटी रकम फिर्ता माग्न थालेपछि नकर्मीले अमरको हत्या गरेर ऋणमुक्त हुने योजना बनाएको अनुसन्धानले देखाएको छ ।
प्रहरीका अनुसार १२ गते शनिवार राति ८ बजेतिर कल्पनाले रानामगरलाई आफूकहाँ बोलाएकी थिइन् । उनले पहिले नै दुईजना हत्यारा तयार पारेर राखेकी रहिछिन् । सहयोगीमार्फत् हत्या गराएपछि हत्याराहरुलाई नै आफ्नो हात पछिल्तिरबाट बाँध्न लगाएर उनीहरुलाई उनले भगाएकी थिइन् । त्यसपछि बाँधिएको हातसहित उनी प्रहरी चौकी पुगेर आफ्नो भाइ नाता पर्नेलाई अपहरणकारीले लिएर गएको उजुरी हालेकी थिइन् । तर, थानासम्म बाँधिएको हात लिएर पुगेपछि प्रहरीले उनैलाई शंका गर्यो, किनकि बाँधेको हात त उनले कसैलाई फुकाउन लगाएर पनि प्रहरीकहाँ पुग्न सक्थिन् । तर, उनले आफू साधु बन्नका लागि त्यसो गरिनन् । त्यही चलाखी उनका लागि कमजोर कडी बन्न पुग्यो र उनी प्रहरी फन्दामा परिन् ।
मृतक रानाको शव पृथ्वीनारायण क्याम्पसभन्दा केही तलको चौरमा धारिलो हतियारले घाँटी रेटेर हत्या गरिएको अवस्थामा भेटिएको छ भने फरार दुई हत्याराको खोजी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । निर्वाचन आयोगले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को आधिकारिकतासम्बन्धी विवाद छिट्टै निरुपण गर्ने भएको छ । यसका लागि सम्बन्धीत

काठमाडौं । संयुक्त राष्ट्रसंघको विकास नीतिसम्बन्धी समितिले नेपाललाई अति कम विकसित राष्ट्रबाट स्तरोन्नति गर्न सिफारिस गरेको छ । फागुन १०

‘प्रथम छहरे (लिखु) महोत्सवको उद्घाटन समारोहमा हेलिकोप्टर मार्फत पुष्पगुञ्जा अर्पण गरिंदै । महोत्सव आगामी २२ गतेसम्म चल्ने आयोजक लिखु गाउँपालिकाले

नेपाल फ्रान्स कुटनीतिक सम्बन्ध स्थापनाको ७०औ वर्षगाँठको उपलक्ष्यमा प्रकाशित स्मारिका “कर्म” को नेपालस्थित फ्रान्सेली राजदूत फ्रन्स्वा जाभिए लेजेर पेरिसस्थित नेपाली