प्रधानन्यायाधीश होइन प्रचण्ड आफैं बन्ने दाउ : नेपाल

१२ फाल्गुन २०६९, शनिबार २०:५१ मा प्रकाशित

बुटवल, १२ फागुन । एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले प्रधानन्यायाधीशको नेतृत्वमा  चुनावी सरकार गठन गर्नु सबभन्दा खराव विकल्प भएको धारणा अघिसारेका छन् । उनले दलका नेताहरुको नेतृत्वमा  सरकार गठन गर्नु नै उत्तम विकल्प भएको उल्लेख गरे । शनिबार बुटबलमा पत्रकारहरुसंग कुरा गर्दै नेता नेपालले जसरी भएपनि  बाबुराम  सरकारको बहिर्गमन अहिलेको आवश्यकता  भएको जनाए ।
कांग्रेस सभापति सुशील कोइरालाई प्रचण्डले उम्मेदवारका रुपमा अघि सारेर अलपत्र पारेको सन्दर्भ उल्लेख गर्दै वरिष्ठ नेता नेपालले  प्रधानन्यायाधीश खिलराज रेग्मीलाई पनि प्रचन्ड र बाबुरामले त्यसत्तकै जिल्ल्याएर पछार्न खोजेको आरोप लगाए । प्रधानन्यायाधीशलाई प्रधानमन्त्री बनाउनका लागि नभई बाबुरामलाई पन्छाएर आफैं प्रधानमन्त्री बन्नका लागि प्रचण्डले यो चाल चलेको नेपालको दाबी छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी