पूर्वयुवराजको अवस्थाबारे अनेक आशंका !

११ फाल्गुन २०६९, शुक्रबार १०:२६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ११ फागुन । हृदयाघात भई चार दिनअघि बैंककस्थित समितिवेज अस्पतालमा उपचारका लागि भर्ना गरिएका पूर्वयुवराज पारस शाहको अवस्थाबारे अनेक अनुमान लगाइन थालेको छ । हृदयाघात भएको एक घण्टाभित्रै गर्नुपर्ने मुटूको महत्वपूर्ण शल्यक्रिया विशेष कारणवश नगरिएको चर्चाबीच उनको अवस्था ‘आशा गर्न नसकिने’ रहेको बैंककस्थित सुत्रबाट बुझिएको छ । नेपालका एक महत्वपूर्ण परिवारका सदस्य भएकाले अस्पतालले पनि धेरै कुरा खुलेर सार्वजनिक गर्न नसकिरहेको स्रोतको कथन छ । फेसबुकलगायतका सामाजिक संजालहरुमा पारसको अवस्थाबारे ‘गम्भीर’ सूचनाहरु आदानप्रदान भइरहेका छन् । सम्भवतः शुक्रबार दिनभरमा पूर्वयुवराज पारसबारे महत्वपूर्ण जानकारी सार्वजनिक हुने सम्भावना रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अन्नप्राशन अर्थात् पास्नी शिशुलाई अन्न भोजन गराउने संस्कार हो । शिशुलाई शुभदिन पारेर पहिलोपटक अन्न भोजन गराउने यो परम्परा नेपालमा

पछिल्ला दिनमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको ग्राफ उकालो लागेको छ । भारतमा सङ्क्रमण बढ्नु तथा नेपालमा नै सङ्क्रमण छैन जस्तो गरी

संयुक्त राज्य अमेरिकाको औपचारिक भ्रमणमा रहनुभएका प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा तथा भ्रमणदलका सदस्यहरुले शुक्रबार संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण गर्नुभएको छ ।

काठमाडौँ । न त छाक टर्ने, न त पेट भरिने । नखाए पनि हुने, नखाँदा पछि नपरिने अनावश्यक वस्तुमा समेत