पूर्वयुवराजको अवस्थाबारे अनेक आशंका !

११ फाल्गुन २०६९, शुक्रबार १०:२६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ११ फागुन । हृदयाघात भई चार दिनअघि बैंककस्थित समितिवेज अस्पतालमा उपचारका लागि भर्ना गरिएका पूर्वयुवराज पारस शाहको अवस्थाबारे अनेक अनुमान लगाइन थालेको छ । हृदयाघात भएको एक घण्टाभित्रै गर्नुपर्ने मुटूको महत्वपूर्ण शल्यक्रिया विशेष कारणवश नगरिएको चर्चाबीच उनको अवस्था ‘आशा गर्न नसकिने’ रहेको बैंककस्थित सुत्रबाट बुझिएको छ । नेपालका एक महत्वपूर्ण परिवारका सदस्य भएकाले अस्पतालले पनि धेरै कुरा खुलेर सार्वजनिक गर्न नसकिरहेको स्रोतको कथन छ । फेसबुकलगायतका सामाजिक संजालहरुमा पारसको अवस्थाबारे ‘गम्भीर’ सूचनाहरु आदानप्रदान भइरहेका छन् । सम्भवतः शुक्रबार दिनभरमा पूर्वयुवराज पारसबारे महत्वपूर्ण जानकारी सार्वजनिक हुने सम्भावना रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई टेलिफोन गरेर स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका

काठमाडौँ । कर तिर्न सरकारले असार २५ गतेसम्म आग्रह गरेको छ । आन्तरिक राजस्व विभागले बुधबार (आज) एक सूचना जारी

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा कोभिड १९ बाट थप २८२८ जना संक्रमित भएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

सर्लाही । विषाक्त घरेलु मदिरा सेवनबाट सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–५ पडरियामा आठ जनाको मृत्यु भएको छ । नेपाल–भारत सीमावर्ती क्षेत्रमा पर्ने