सर्लाहीमा विद्युत चोरी नियन्त्रण अभियानबाट १४ लाख रुपैया राजश्व संकलन

१८ चैत्र २०६८, शनिबार १८:१२ मा प्रकाशित

सर्लाही, १८ चैत । सर्लाहीमा विद्युत चोरी नियन्त्रण अभियानबाट १४ लाख रुपैया राजश्व संकलन भएको छ । गत साउन देखि फागुन सम्ममा अभियानबाट १४ लाख रुपैया राजश्व संकलन भएको विद्युत प्राधिकरण मलङ्गवा शाखाका प्रमुख दिपेन्द्रराज द्विवेदीले जानकारी दिनुभयो । जिल्लाको उत्तरी क्षेत्र लालबन्दी प्रशाखा अन्र्तगतका गाविस र दक्षिणी क्षेत्रका केहि गाविसमा नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र प्राधिकरण कर्मचारीको संयुक्त टोलीले अनुगमन गरेको थियो । त्यस्तै सर्लाहीको नवलपुर मलङगवा सडक खण्ड निर्माणको काम आजबाट सुरु भएको छ । सडक निर्माणको जिम्मा पाएको भारतीय निर्माण कम्पनी भिस्वा कन्सट्रक्सनले आजबाट निर्माण कार्य सुरु गरेको हो । २६ किमी  सडक २० महिना भित्रमा निर्माण कार्य सम्पन्न गरिसक्ने निर्माण कम्पनीले दावी गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (बिहीबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौं । देशको परिचय कृषि प्रधान । खेतीपाती गर्ने जमिन बाँझो । खेती गर्ने युवा जति खाडीमा । तिनै युवाले