सर्लाहीमा विद्युत चोरी नियन्त्रण अभियानबाट १४ लाख रुपैया राजश्व संकलन

१८ चैत्र २०६८, शनिबार १८:१२ मा प्रकाशित

सर्लाही, १८ चैत । सर्लाहीमा विद्युत चोरी नियन्त्रण अभियानबाट १४ लाख रुपैया राजश्व संकलन भएको छ । गत साउन देखि फागुन सम्ममा अभियानबाट १४ लाख रुपैया राजश्व संकलन भएको विद्युत प्राधिकरण मलङ्गवा शाखाका प्रमुख दिपेन्द्रराज द्विवेदीले जानकारी दिनुभयो । जिल्लाको उत्तरी क्षेत्र लालबन्दी प्रशाखा अन्र्तगतका गाविस र दक्षिणी क्षेत्रका केहि गाविसमा नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र प्राधिकरण कर्मचारीको संयुक्त टोलीले अनुगमन गरेको थियो । त्यस्तै सर्लाहीको नवलपुर मलङगवा सडक खण्ड निर्माणको काम आजबाट सुरु भएको छ । सडक निर्माणको जिम्मा पाएको भारतीय निर्माण कम्पनी भिस्वा कन्सट्रक्सनले आजबाट निर्माण कार्य सुरु गरेको हो । २६ किमी  सडक २० महिना भित्रमा निर्माण कार्य सम्पन्न गरिसक्ने निर्माण कम्पनीले दावी गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षमा नेपालको आर्थिक वृद्धिदर ३.९८ प्रतिशत हुने केन्द्रीय तथ्यांक विभागको प्रारम्भिक अनुमान छ । चालु आर्थिक

नक्कली मूल्य अभिवृद्धि कर (भ्याट) बिल प्रयोग गरी राजस्व छलेका अभियोगमा राजस्व अनुसन्धान विभागले १३ फर्मसहित १६ जनाविरुद्ध मुद्दा दायर

कृष्णपुर नगरपालिका–६ बालुवाफाँटामा स्वदेशी कच्चा पदार्थमा आधारित रासायनिक मल काराखाना सञ्चालन गरिने भएको छ । निजी क्षेत्रको रु १३ करोड

म्याग्दी । मुस्ताङलाई राष्ट्रिय राजमार्गसँग जोड्ने बेनी-जोमसोम सडक दैनिक नौ घण्टा बन्द हुन थालेको छ । विस्फोटक पदार्थको प्रयोग गरेर