भारतमा ‘बरालिएका’ प्रचण्डपुत्र अचानक मस्कोमा

९ फाल्गुन २०६९, बुधबार ०६:५१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ फागुन । नयाँ पत्नीसहित बेपत्ता भएका एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष प्रचण्डपुत्र प्रकाश दाहाल अप्रत्यासित रूपमा मस्कोमा झुल्कँदा उनलाई देख्नेहरू चकित परे । प्रकाश मस्कोस्थित नेपाली दूतावासले आयोजना गरेको रात्रिभोजमा मस्कोका चर्चित नेपाली व्यापारी उपेन्द्र महतोका साथ प्रकट भएका थिए । अधिकांश अपरिचितहरूको भीडमा प्रकाश रात्रिभोज अवधिभर उपेन्द्र महतोसँगै घुमिरहेका देखिन्थे । प्राप्त जनाकारीअनुसार प्रकाश केही समयअघिदेखि मस्कोस्थित महतोको ‘महल’मा बस्दै आएका छन् । उनलाई पिता प्रचण्डले ‘व्यापारिक तालिम’का लागि महतोको जिम्मा लगाएर मस्को पठाएको बुझिन्छ । प्रकाशको चर्तिकलाले निकै विरक्तिएका प्रचण्ड र उनकी पत्नी सीता आफ्नो एक मात्र पुत्र भारतमा यत्तिकै बरालिएर बस्यो भन्दै थप चिन्तित बनेका थिए । उनीहरूको सल्लाहमा पुत्रलाई व्यापारी उपेन्द्र महतोको जिम्मा लगाइएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

धनुषा । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को नीति तथा कार्यक्रम सर्वसम्मत पारित भएको छ । बिहीबार प्रदेशसभामा प्रस्तुत सरकारको नीति तथा