पछाडिबाट मुख छोपी शिक्षकद्वारा बलात्कार

८ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १८:५७ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही, ८ फागुन । रुपन्देहीकी एक युवती स्थानीय शिक्षकद्धारा बलत्कारमा परेकी छिन् । हर्नैया गाविस ६ की १८ वर्षिया भुजू थरकी युवती बलत्कारमा परेकी हुन् । गाविस ७ का स्थायी वासिन्दा तथा स्थानीय सरस्वती प्राविका निमित्त प्रधानाध्यापक जितु भन्ने २२ वर्षिय भीमनारायण थारुले उनलाई बलत्कार गरेका हुन् । गाईभैसीलाई पराल लिन खेतमा गएका बेला थारुले उनलाई बलात्कार गरेका थिए । घरदेखि खेत करिब ३ सय मिटर टाढा छ । पराल थुत्दै गर्दा एक्कासी पछाडिबाट आएर भुईंमा लडाएर मुख छोपी बलात्कार गरेको युवतीले बताइन् । बलत्कारपश्चात रगताम्य भएर युवती करिब पाँच बजे रुँदै घर गएकी थिइन् ।
घरपरिवारले गाउँमा गुहार मागे पनि धेरैले घटनालाई गाउँमै मिलाउन र बाहिर नल्याउन सुझाव दिएका थिए । सुझाव लत्याएर उनलाई बाबु र केही आफन्तले पीडितलाई न्यायका लागि उसैदिन राति बेथरी प्रहरी चौकी पु¥याएका थिए । बेथरी प्रहरीले जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा लगेको थियो । पीडितको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट बलत्कारको पुष्टि भएपछि प्रहरीले सो दिन राति नै भीम अस्पतालमा मेडिकल जाच गराएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका नायव उपरीक्षक पोषराज पोखरेलले बताए । उसैदिन प्रहरीले युवतीको मौखीक जाहेरी पनि लिएको थियो । बलात्कारमा परेकी युवतीलाई प्रहरीले उद्धार गरी माइती नेपालको आवास गृहमा राखेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोलम्बो । आर्थिक संकटमा फसेको श्रीलंकाले अत्यावश्यक सेवाहरू बाहेक अन्य सेवामा इन्धन बिक्रीमा दुई साताका लागि रोक लगाएको छ  । तेल

काठमाडौँ।काठमाडौँ महानगरपालिकाले हैजासम्बन्धी समस्या समाधान गर्न चौबिसै घण्टा हटलाइन टेलिफोन सञ्चालनमा ल्याएको छ । जनस्वास्थ्यसम्बन्धी जोखिम पूर्वानुमान गरेर समस्या समाधानमा

काभ्रेपलाञ्चोक । काभ्रे उपत्यका एकीकृत खानेपानी आयोजनाको निर्माण सम्झौता गरिएको १२ वर्ष भयो । तीन वर्षदेखि आयोजनाको काम ९८ प्रतिशत

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय