पछाडिबाट मुख छोपी शिक्षकद्वारा बलात्कार

८ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १८:५७ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही, ८ फागुन । रुपन्देहीकी एक युवती स्थानीय शिक्षकद्धारा बलत्कारमा परेकी छिन् । हर्नैया गाविस ६ की १८ वर्षिया भुजू थरकी युवती बलत्कारमा परेकी हुन् । गाविस ७ का स्थायी वासिन्दा तथा स्थानीय सरस्वती प्राविका निमित्त प्रधानाध्यापक जितु भन्ने २२ वर्षिय भीमनारायण थारुले उनलाई बलत्कार गरेका हुन् । गाईभैसीलाई पराल लिन खेतमा गएका बेला थारुले उनलाई बलात्कार गरेका थिए । घरदेखि खेत करिब ३ सय मिटर टाढा छ । पराल थुत्दै गर्दा एक्कासी पछाडिबाट आएर भुईंमा लडाएर मुख छोपी बलात्कार गरेको युवतीले बताइन् । बलत्कारपश्चात रगताम्य भएर युवती करिब पाँच बजे रुँदै घर गएकी थिइन् ।
घरपरिवारले गाउँमा गुहार मागे पनि धेरैले घटनालाई गाउँमै मिलाउन र बाहिर नल्याउन सुझाव दिएका थिए । सुझाव लत्याएर उनलाई बाबु र केही आफन्तले पीडितलाई न्यायका लागि उसैदिन राति बेथरी प्रहरी चौकी पु¥याएका थिए । बेथरी प्रहरीले जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा लगेको थियो । पीडितको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट बलत्कारको पुष्टि भएपछि प्रहरीले सो दिन राति नै भीम अस्पतालमा मेडिकल जाच गराएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका नायव उपरीक्षक पोषराज पोखरेलले बताए । उसैदिन प्रहरीले युवतीको मौखीक जाहेरी पनि लिएको थियो । बलात्कारमा परेकी युवतीलाई प्रहरीले उद्धार गरी माइती नेपालको आवास गृहमा राखेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

धनुषा । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को नीति तथा कार्यक्रम सर्वसम्मत पारित भएको छ । बिहीबार प्रदेशसभामा प्रस्तुत सरकारको नीति तथा