महोत्तरीको ट्राफिक प्रहरी कार्यालय शक्तिशाली बम विष्फोट

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ११:४८ मा प्रकाशित

महोत्तरी, १८ चैत । महोत्तरीको जलेश्वरस्थित ट्राफिक प्रहरी कार्यालयमा आज बिहान अज्ञात् समूहले शक्तिशाली बंम विष्फोट गराएको छ । बम विष्फोटबाट ट्राफिक प्रहरी कार्यालयको भवन क्षतिग्रस्त बनेको छ भने भ¥याङ र शौचालय घर पूर्णरूपमा भत्केको जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीका प्रहरी उपरीक्षक सुरज केसीले बताउनुभयो । बिहान करिव साढे २ बजे ठूलो आवाजको साथ भएको सो विष्फोट पश्चात् जलेश्वरवासी त्रसित बनेको छ । बम शक्तिशाली भए पनि कुन बम विष्फोट भएको बारे स्पष्ट हुन सकेको छैन । प्रहरी सहायक निरीक्षकसहित ८ जना प्रहरीहरु बस्ने सो कार्यालयमा बंम विष्फोट कुनै मानविय क्षति नभए जनाइएको छ । बम विष्फाटनको जिम्मा अहिलेसम्म कुनै समूहले लिएको छैन । विष्फोट गराइएको ट्राफिक कार्यालयको दुई सय मिटर पूर्वमा प्रमुख जिल्ला अधिकारीको निवास, सिमा सशस्त्र प्रहरीको नगर सुरक्षा वेशक्याम्प रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तव आफ्नो कार्यकाल सम्हाल्न काठमाडौं आइपुगेका छन् । उनी शनिबार दिउसो ४ः ०० बजे

सिन्धुपाल्चोक । सत्ता साझेदार नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता वर्षमान पुनले स्थानीय तह निर्वाचनमा जस्तो प्रदेश र संघको चुनावमा नेपाली कांग्रेसको

काठमाडौं । आर्थिकरूपमा धराशायी भएको घोषणा गरेको श्रीलङ्कालाई सघाउन अमेरिकी उच्चस्तरीय प्रतिनिधिमण्डल यहाँ आउने भएको छ । अमेरिकी अर्थ मन्त्रालय

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका सम्मानित नेता झलनाथ खनालले प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनमा नेकपा एमालेसँग कार्यगत एकता हुनसक्ने