महोत्तरीको ट्राफिक प्रहरी कार्यालय शक्तिशाली बम विष्फोट

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ११:४८ मा प्रकाशित

महोत्तरी, १८ चैत । महोत्तरीको जलेश्वरस्थित ट्राफिक प्रहरी कार्यालयमा आज बिहान अज्ञात् समूहले शक्तिशाली बंम विष्फोट गराएको छ । बम विष्फोटबाट ट्राफिक प्रहरी कार्यालयको भवन क्षतिग्रस्त बनेको छ भने भ¥याङ र शौचालय घर पूर्णरूपमा भत्केको जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीका प्रहरी उपरीक्षक सुरज केसीले बताउनुभयो । बिहान करिव साढे २ बजे ठूलो आवाजको साथ भएको सो विष्फोट पश्चात् जलेश्वरवासी त्रसित बनेको छ । बम शक्तिशाली भए पनि कुन बम विष्फोट भएको बारे स्पष्ट हुन सकेको छैन । प्रहरी सहायक निरीक्षकसहित ८ जना प्रहरीहरु बस्ने सो कार्यालयमा बंम विष्फोट कुनै मानविय क्षति नभए जनाइएको छ । बम विष्फाटनको जिम्मा अहिलेसम्म कुनै समूहले लिएको छैन । विष्फोट गराइएको ट्राफिक कार्यालयको दुई सय मिटर पूर्वमा प्रमुख जिल्ला अधिकारीको निवास, सिमा सशस्त्र प्रहरीको नगर सुरक्षा वेशक्याम्प रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो