बन्दकर्ताहरु अराजक रुपमा प्रस्तुत

८ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १५:०० मा प्रकाशित

काठमाडौं, ८ फागुन । बन्दमा सहभागी माओवादी कार्यकर्ताहरुले राजधानी लगायत मुलुकका कैयन स्थानमा अराजक व्यवहार प्रदर्शन गरेका समाचार प्राप्त भएका छन् ।  नेकपा–माओवादीले बन्दको समयमा प्रेसका गाडी, दूध बोक्ने गाडी एम्बुलेन्समाथि तोडफोड नहुने भनेर सोमबार साँझ प्रेस विज्ञप्ति जारी गरे पनि कार्यकर्ताहरुले पार्टीको घोषणाविपरीत प्रेसलगायतका गाडीमाथि तोडफोड गरेका छन् ।  मंगलबार बिहान सवेरै प्रेसका दुई वटा गाडी उनीहरुले तोडफोड गरेका छन् ।
बन्द आह्वानकर्ताले सञ्चारकर्मी सवार कान्तिपुर टेलिभिजनको गाडी नयाँ बानेश्वरमा र सगरमाथा टेलिभिजनको गाडी मध्यबानेश्वरमा बिहान साढे पाँच बजे नै तोडफोड गरेका थिए । उनीकरुले बिहानै राजधानीको सोह्रखुट्टेनजिक पर्यटक बोक्ने एउटा ट्याक्सी, वनस्थली ढुङ्गेधारा र जोरपाटीमा एक एक वटा माइक्रोबस पनि तोडफोड गरेका थिए ।
यसैगरी नेपाल बन्दका क्रममा चलाएको भन्दै बन्दकर्ताले पोखरामा एक पर्यटक सवारीमाथि तोडफोड गरेका छन्। उनीहरुले चालकलाई समेत कुटेका छन्। विदेशी पर्यटकलाई विमानस्थल पुर्‍याएर होटल फर्कने क्रममा बन्दकर्ताले सवारी तोडफोड गरेको बताइएको छ ।  जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका डिएसपी श्यामकृष्ण अधिकारीका अनुसार पर्यटकलाई विमानस्थल पुर्‍याएर फर्कंदै गरेको ग १ य ४०२ नम्बरको जिप बन्दकर्ताले तोडफोड गरेका छन्। बन्दकर्ताको कुटपिटबाट जिपका चालक नवीन मगरसमेत घाइते भएका छन्। गुडिरहेको गाडीलाई एक्कासी ढुंगा हानेर रोक्न लगाएर आफुलाई समेत बाहिर निकालेर कुटपिट गरेको उनले बताए। बन्दकर्ताहरु मुखमा मास्क लगाएर आएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आठ वर्षअघि सुन्दरी प्रतियोगिताकी एक प्रतिस्पर्धीले आफूमाथि आयोजकले बलात्कार र यौन शोषण गरेको घटना सार्वजनिक गरेसँगै काठमाडौंको माइतीघरमा

हेटौंडा । स्थानीय तह निर्वाचन २०७९ अन्तर्गत हेटौंडा उपमहानगरपालिकाको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ । उपमहानगरपालिकाको मेयर पदमा नेकपा

काठमाडौं । प्रदेश सांसदबाट राजीनामा दिएर तीन जना नेता स्थानीय तह निर्वाचनमा लडे । करोडौं बजेट परिचालन गर्न पाइने र

कैलाली । कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा सुशीला शाही र जुना चौधरी निर्वाचित भएका छन् । नेपाली कांग्रेसबाट शाही