बन्दले जनता मर्कामा, माओवादी नेतृत्व उत्साहित

८ फाल्गुन २०६९, मंगलवार ०९:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ८ फागुन । पत्रकार डेकेन्द्र थापाका हत्यारालाई कारवाही गरेकोदेखि प्रधानन्यायाधीशको नेतृत्वमा सरकार गठन प्रक्रिया अपनाएकोसम्मका विषयमा विरोध गर्दै नेकपा माओवादीले आह्वान गरेको नेपाल बन्दका कारण राजधानी उपत्यकाका सडक, स्कूल कलेज, पसल र उद्योग व्यवसायहरु ठप्प बनेको छ । बिहानैदेखि माओवादी कार्यकताहरु अडक अवरुद्ध गर्न खटिएका छन् भने ठाउँठाउँमा प्रेसका सवारीमाथि धम्क्याउने क्रियाकलाप प्रदर्शन गरिएका समाचार आएका छन् । तथापि, यतिबेलासम्म कुनै अप्रिय घटना घटेको भने बुझिएको छैन । सम्भावित अप्रिय घटना टार्न मुख्य सडकहरुमा प्रहरी उपस्थिथि बाक्लो रहेको छ । एमाओवादी नेतृत्वले स्वतःस्फूर्त रुपमा बन्द भएको दाबी गर्दै खुशी व्यक्त गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई टेलिफोन गरेर स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका

काठमाडौँ । कर तिर्न सरकारले असार २५ गतेसम्म आग्रह गरेको छ । आन्तरिक राजस्व विभागले बुधबार (आज) एक सूचना जारी

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा कोभिड १९ बाट थप २८२८ जना संक्रमित भएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

सर्लाही । विषाक्त घरेलु मदिरा सेवनबाट सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–५ पडरियामा आठ जनाको मृत्यु भएको छ । नेपाल–भारत सीमावर्ती क्षेत्रमा पर्ने