मधेसी मोर्चाले राजधानीमा प्रर्दशन र सभा गर्दै

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ०९:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १८ चैत । संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाले आज राजधानीमा प्रदर्शन तथा आमसभा गर्दै छ । शान्तिप्रक्रिया तोकिएकै समयमा पूरा गरेर सङ्घीयतासहितको नयाँ संविधान जारी गर्न दबाब दिने उद्देश्यले प्रदर्शन तथा आमसभा गर्न लागेको मोर्चाले जनाएको छ । सङ्घीयताविनाको संविधान ल्याउने खतरा रहेकोले खबरदारी गर्न पनि आमसभा गर्न लागेको तराई मधेस लोकतान्त्रिक पार्टीका सहअध्यक्ष हृदयेश त्रिपाठीले जानकारी दिनुभयो । मधेसका सवालमा अनेक टीका टिप्पणी भइरहेकोले आम नागरिकलाई जानकारी दिन पनि आमसभा गरिएको त्रिपाठीले बताउनुभयो । राजधानीको खुल्लामञ्चमा दिउँसो १ बजे हुने आमसभामा मधेसी मोर्चामा सहभागी पाँचै दलका अध्यक्ष र अन्य तीन जनजाति नेताले समेत सम्बोधन गर्ने सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष एवम् स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्यामन्त्री राजेन्द्र महतोले जानकारी दिनुभयो । आमसभाका लागि सबै तयारी पूरा भइसकेको मोर्चाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

इजराइल र प्यलोस्टाइनको हमास समुहबिचको पछिल्लो भिडन्तमा ज्यान गुमाउनेको संख्या १ सय २६ पुगेको छ । गत सोमवार पश्चिम किनारामा

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।