मधेसी मोर्चाले राजधानीमा प्रर्दशन र सभा गर्दै

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ०९:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १८ चैत । संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाले आज राजधानीमा प्रदर्शन तथा आमसभा गर्दै छ । शान्तिप्रक्रिया तोकिएकै समयमा पूरा गरेर सङ्घीयतासहितको नयाँ संविधान जारी गर्न दबाब दिने उद्देश्यले प्रदर्शन तथा आमसभा गर्न लागेको मोर्चाले जनाएको छ । सङ्घीयताविनाको संविधान ल्याउने खतरा रहेकोले खबरदारी गर्न पनि आमसभा गर्न लागेको तराई मधेस लोकतान्त्रिक पार्टीका सहअध्यक्ष हृदयेश त्रिपाठीले जानकारी दिनुभयो । मधेसका सवालमा अनेक टीका टिप्पणी भइरहेकोले आम नागरिकलाई जानकारी दिन पनि आमसभा गरिएको त्रिपाठीले बताउनुभयो । राजधानीको खुल्लामञ्चमा दिउँसो १ बजे हुने आमसभामा मधेसी मोर्चामा सहभागी पाँचै दलका अध्यक्ष र अन्य तीन जनजाति नेताले समेत सम्बोधन गर्ने सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष एवम् स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्यामन्त्री राजेन्द्र महतोले जानकारी दिनुभयो । आमसभाका लागि सबै तयारी पूरा भइसकेको मोर्चाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार