विश्व युवा सम्मेलनमा नेपालबाट आठ युवा सहभागी

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ०७:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ चैत । युथ टाईम ईन्टरनेशनल मुभमेन्टको आयोजनामा आजदेखि भारतको राजधानी नयाँ दिल्लीमा विश्व युवा सम्मेलन युथ ईण्डिया फोरम २०१२ सुरु भएको छ । सम्मेलनमा नेपालबाट विभिन्न क्षेत्रमा क्रियाशील आठजना तथा पत्रकारले सहभागिता जनाएका छन् । नेपालबाट मिसन नयाँ नेपालका राष्ट्रिय संयोजक कबिन्द्र बुर्लाकोटी सहित, युवा सहभागिताका क्षेत्रमा काम गर्ने पर्वतका गोबिन्द पहाडी,काठमाण्डूका सुदिस निरौला,गोर्खाका हरि देवकोटा,काठमाण्डूका पवन रोय,निर्मल उप्रेती,एलिना नकर्मी,मन्जु गौतम र तनहुँस्थित दमौली एफएमका पत्रकार पवन पौडेलले सहभागिता छन् । विश्वभरबाट प्राप्त २ सयभन्दा बढी आवेदनबाट आयोजकले सहभागि छनौट गरेको आयोजकले जनाएको छ । विश्वभरका ३२ भन्दा बढी राष्ट्रका करिब ८० जना युवाहरुको सहभागिता रहेको सम्मेलनले युवाहरुका समस्या र त्यसको समाधानका बिषयमा छलफल गरेर विश्व युवा घोषणा पत्र जारी गर्ने कार्यक्रम छ । ३ दिनसम्म चल्ने सम्मेलनमा युवाहरुको समाजमा सक्रिय सहभागिता,युवाहरुको भविष्यका सपना,वातावरण संरक्षणमा युवाहरुको भुमिका लगायतका बिषयमा सहभागिको अनुभवका आधारमा छलफल गर्दै निचोड निकालिने आयोजक युथ टाईमले जनाएको छ । विश्वभर हरेक बर्ष यस्तो सम्मेलनको आयोजना गर्दै आएको युथ टाईम ईन्टरनेशनल मुभमेन्टले गतबर्ष ग्रिसको रोड्स शहरमा यस्तो सम्मेलन सम्पन्न गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय तरुण विभागको डेनमार्क शाखा प्रमुखमा काभ्रेका प्रदिप तिवारी मनोनयन हुनु भएको छ । आठ वर्षदेखि

अमेरिकाको टेक्सास राज्यस्थित युलेस सिटी काउन्सिल मेम्बरमा नेपाली मूलका टीका पौडेल विजयी हुनुभएको छ । स्थानीय समयानुसार शनिबार राति सम्पन्न

भाषा मानव जातिले मौखिक, लिखित वा सांकेतिक माध्यममा प्रयोग गर्ने संचार माध्यम हो। संसारका कतिवटा भाषाहरू छन् भनेर एकिन का

बाबा राजेश्वरी थापा, अस्ट्रिया:  बेलायतमा बिहीवार ६ मे २०२१ मा  सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनमा हन्सलोस्थित काउन्सिलमा बिष्णु बहादुर गुरुङ्ग मेयर, र