सल्यानमा जीप दुर्घटना सातको ज्यान गयो, मृतक सबैको सनाखत

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ०७:३३ मा प्रकाशित

सल्यान, १७ चैत । सल्यानको खैरावाङ मन्दिरमा जाँदै गरेको जीप दुर्घटना हुँदा  सातजनाको ज्यान गएको छ । ज्यान जानेमा गाडी चालक स्यानीखाल रेसमज्युलाका तोरण कवर,सल्यान सितलपाटीकी सम्झना महर, स्याङजा घर भइ सरकारी वकिलको कार्यालय घोराहीमा कार्यरत मातृका भण्डारी, खलंगा १ की राधिका सेजवाल, सल्यान श्रीनगरका वालकृष्ण खड्गीकी आमा र श्रीमती तथा सेजवालटाकुरा २ का नाम नखुलेका ८ वर्षका बालक रहेको प्रहरीले जनाएको छ । बिहान मन्दिरमा पुजा गर्न मन्दिर जाँदै गरेको ग १ च २७७० नम्वरको जीप सल्यानको सितलपाटीबाट खैरावाङ जादै गर्दा छापडाँडा भन्ने स्थानमा दुर्घटनामा परेको हो । ज्यान गुमाउनेमा ४ पुरुष र ३ जना महिला रहेको सल्यानका प्रहरी प्रमुख डिएसपी राम प्रकाश शाहले बताउनुभयो । घाइते ८ जनाको कान्तिपुर सामुदायिक अस्पताल सितलपाटीमा उपचार भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको