सल्यानमा जीप दुर्घटना सातको ज्यान गयो, मृतक सबैको सनाखत

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ०७:३३ मा प्रकाशित

सल्यान, १७ चैत । सल्यानको खैरावाङ मन्दिरमा जाँदै गरेको जीप दुर्घटना हुँदा  सातजनाको ज्यान गएको छ । ज्यान जानेमा गाडी चालक स्यानीखाल रेसमज्युलाका तोरण कवर,सल्यान सितलपाटीकी सम्झना महर, स्याङजा घर भइ सरकारी वकिलको कार्यालय घोराहीमा कार्यरत मातृका भण्डारी, खलंगा १ की राधिका सेजवाल, सल्यान श्रीनगरका वालकृष्ण खड्गीकी आमा र श्रीमती तथा सेजवालटाकुरा २ का नाम नखुलेका ८ वर्षका बालक रहेको प्रहरीले जनाएको छ । बिहान मन्दिरमा पुजा गर्न मन्दिर जाँदै गरेको ग १ च २७७० नम्वरको जीप सल्यानको सितलपाटीबाट खैरावाङ जादै गर्दा छापडाँडा भन्ने स्थानमा दुर्घटनामा परेको हो । ज्यान गुमाउनेमा ४ पुरुष र ३ जना महिला रहेको सल्यानका प्रहरी प्रमुख डिएसपी राम प्रकाश शाहले बताउनुभयो । घाइते ८ जनाको कान्तिपुर सामुदायिक अस्पताल सितलपाटीमा उपचार भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल