केही दिनभित्रै स्ववियु निर्वाचनको कार्यक्रम सार्वजनिक गरिने

१८ चैत्र २०६८, शनिबार ०७:१४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ चैत । त्रिभुवन विश्वविद्यालयले केही दिनभित्रमै स्ववियु निर्वाचनको कार्यक्रम घोषणा गर्ने तयारी गरेको छ । निर्वाचन प्रणालीका सम्बन्धमा विद्यार्थी सङ्गठनबीच पछिल्लो पटक गरेको छलफलपछि आगामी जेठको पहिलो साता निर्वाचन हुने गरी निर्वाचन कार्यक्रम सार्वजनिक गर्ने तयारीमा विश्वविद्यालय लागेको हो ।     पछिल्लो छलफलबाट सबै विद्यार्थी सङ्गठनलाई मान्य हुने किसिमको मिश्रित निर्वाचन प्रणालीमा जाने सहमति भएको जानकारी गराउ‘दै त्रिवि विद्यार्थी कल्याण शाखाका प्रमुख गङ्गाबहादुर थापाले केही दिनभित्रमा निर्वाचनका कार्यक्रम सार्वजनिक गर्ने गरी तयारी भइरहेको बताउनुभयो । स्ववियु निर्वाचनका सम्बन्धमा निर्वाचन प्रणालीमा सहमति नजुट्दा गत वर्ष नै हुनुपर्ने निर्वाचन अझै हुन सकेको छैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौँ । राष्ट्रिय ध्वजावाहक नेपाल वायुसेवा निगम (नेपाल एयरलाइन्स)ले ओमानको मस्कटबाट ५६० थान अक्सिजन सिलिण्डर ल्याएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासंघ च्यानल नेपाल शाखाका अध्यक्ष शान्तिराम कार्कीको कोरोना संक्रमणबाट निधन भएको छ । दुई सातादेखि काठमाडौंको