देश बिगारेको आरोप तीन ठूला दलका नेतामाथि

१ फाल्गुन २०६९, मंगलवार १७:१५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १ फागुन । मधेसी जनअधिकार फोरम नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले प्रमुख ठूला तीन दलका शीर्ष नेताहरुका कारण मुलुकको अवस्था बिग्रिएको दावी गरेका छन् । उनले संविधानसभालाई संविधान निर्माण नगरी बिघटन गराएर तीन दलका केही नेताहरुले मुलुकलाई बर्बादीतिर धकेलेको आरोप लगाए ।
पार्टी कार्यकर्ता रेखा यादवद्धारा प्रकाशित/सम्पादित द पपुलर टाईम्स मासिक पत्रिकाको विमोचनका लागि आयोजित कार्यक्रमबीच उनले वर्तमान सरकारले मुलुकको अर्थतन्त्र, सुरक्षा, कानूनी शासन र विधीको शासनको उपहास गरेकोले यो सरकारको बहिर्गमन नभई निकास ननिस्कने दावी गर्दै सञ्चारमाध्यमले राष्ट्रलाई निकास दिने गरी सत्य तथ्य उजागर गर्नु पर्ने जिकिर गरे ।
मुलुक संकटमा परेको बेला पत्रकारिता झनै चुनौतिपूर्ण  हुने भन्दै यस्तो अवस्थामा पत्रकारिता अघि बढाउन झनै कठिन रहेको बताए । महिलाको सम्पादन र प्रकाशनमा पत्रिका निष्केकोमा खुसी ब्यक्त गर्दै महिला शसक्तिकरणको लागि पत्रिकारलाई समर्पित गर्न सुझाव दिए ।
सोही कार्यक्रममा भारतका लागि पूर्व नेपाली राजदुत डा. दुर्गेशमान सिहले सस्तो राजनीतिक कुरालाई छाडेर बृहत् राष्ट्रिय स्वार्थमा कलम चलाउन पत्रकारहरुलाई सुझाव दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोभिड–१९ का आठ हजार ८५० सङ्क्रमित भेटिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले आज गरेको नियमित

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई माधव नेपाल– झलनाथ खनाल पक्षले भोलि विहान ९ बजेसम्मको अल्टिमेटम

काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा एमालेले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई विश्वासको मत दिन आफ्ना सांसदहरूलाई ह्वीप जारी गरेको छ । एमाले

काठमाडौँ। पछिल्लो २४ घण्टामा ९,१९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १९ हजार ९८७