चरेस तस्करीमा महिलाको गिरोह, ५६ किलो चरेससहित पाँच पक्राउ

२८ माघ २०६९, आईतवार २०:३० मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही, २८ माघ । अवैध लागुऔषध चरेस ओसारपसारमा संलग्न रहेको आरोपमा पाँच जनालाई प्रहरीले रुपन्देहीको बुटवलबाट पक्राउ गरी सार्वजनिक गरेको छ । ५६ किलो चरेससहित पक्राउ पर्नेमा चार महिला रहेका छन् । ईलाका प्रहरी र्कायालय बुटवलले दिएको जानकारीअनुसार रोल्पा थवाङ ५ की २८ वर्षिया सावित्री बुढा, बाग्लुङ्ग कटेनी १ पुरानो गाउँकी ५५ वर्षिया जुम्ली श्रीस, सोही स्थानकी ५४ वर्षिया हिरा पुन, बाग्लुङ्ग पाडोखानी १ की ३३ वर्षिय रिमवहादुर क्षेत्री र रोल्पा हरजङकी ३२ वर्षिया भावना गुरुङ्ग तस्करीमा संलग्न रहेका हुन् ।
चरेसलाई पोका बनाई झोलामा राखेर बाग्लुङ्गबाट बुटवल हुँदै कपिलवस्तुको चन्द्रौटादेखि भारततर्फ लैजाँदै गरेको अवस्थामा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटबलका प्रहरी नायव उपरीक्षक राजकुमार बैदवारले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई टेलिफोन गरेर स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका

काठमाडौँ । कर तिर्न सरकारले असार २५ गतेसम्म आग्रह गरेको छ । आन्तरिक राजस्व विभागले बुधबार (आज) एक सूचना जारी

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा कोभिड १९ बाट थप २८२८ जना संक्रमित भएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

सिन्धुपाल्चोक । हिजो परेको पानीकाकारण सिन्धुपाल्चोकको हेलम्बु र मेलम्ची क्षेत्रमा भिषण बाढी र पहिरो गएको छ । बाढी र पहिरोबाट