दुई छोरीको हत्या गरी महिलाद्वारा आत्महत्या

२८ माघ २०६९, आईतवार २०:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २८ माघ । नेपाली समाजमा बढ्दै गएको निराशालाई थप प्रस्ट्याउँदै कैलालीमा एक महिलाले दर्दनाक ढंगबाट आत्महत्या गरेकी छिन् । आफ्ना दुई सन्तानहरुको हत्या गरिकन आफूले आत्महत्या गरेकीले घटना बढी कारुणिाक बन्न पुगेको हो ।
प्रहरीले जनाएअनुसार कैलाली जिल्ला जोशीपुर गाविसको बन्जरिया जंगलमा स्थानीय लक्ष्मी चौधरीको शव भेटिएको छ । घटनाको प्रकृतिअनुसार आफ्ना दुई छोरीहरुको हत्या गरेर ३५ वर्षिया लक्ष्मीले आत्महत्या गरेको देखिएको बताइएको छ ।
प्रहरीले जनाएअनुसार जानकीनगर गाविस ५ खगौली निवासी चौधरीले आफनी ११ बर्षीया छोरी बिष्णु चौधरी र ५ बर्षीया बिन्दुलाई बिषादी सेवन गराई हत्या गरेकी हुन् । त्यसपछि आफूले झुण्डिएर आत्महत्या गरेको अनुसन्धानले देखाएको छ ।  मृतक चौधरीको शव खयरको हागामा झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको थियो । उनको  शरिरमा रहेको १३ हजार नगद रकम समेत भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । बिगत १ महिना देखि मानसिक सन्तुलन गुमाएका श्रीमानको उपचार गराउँदै आएकी लक्ष्मीलाई श्रीमानको अवस्था बारे मानसिक दवाव पर्दै गएको बुझिएको छ  ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । राउत क्षत्री सेवा समाज नेपालको १३औं बार्षिक साधारणसभा तथा छैठौं अधिवेशनले इञ्जिनियर भगवानबहादुर राउतलाई पुनः अध्यक्षमा चयन गरेको

काठमाडौँ । आज शनिबार देशभर थप ४७ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ। शनिबार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको

काठमाडौँ । ललितपुरको पाटन दरबार क्षेत्रबाट हराएको लक्ष्मीनारायणको मूर्ति अमेरिका सरकारले नेपाललाई हस्तान्तरण गरेको छ । एकतीस वर्षदेखि टेक्सस राज्यको

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले भोलि (आइतबार) कोभिड–१९ विरुद्धको खोप ‘कोभिशिल्ड’ लगाउने भएका छन । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्यामन्त्री हृदयेश