५६ किलो चरेस सहित ५ पक्राउ

२८ माघ २०६९, आईतवार १९:३४ मा प्रकाशित

रुपन्देही, २८ माघ । अवैध लागु औषध ५६ किलो चरेस ओसार पसारमा संलग्न रहेको आरोपमा ५ जनालाई प्रहरीले रुपन्देहीको बुटवलबाट पक्राउ गरि र्सावजनिक गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा ४ जना महिला रहेका छन । ईलाका प्रहरी र्कायालय बुटवलले आइतवार पत्रकार सम्मेलन गरी रोल्पा थवाङ ५ की २८ वर्षिया सावित्री बुढा, बाग्लुङ्ग कटेनी १ पुरानो गाउँकी ५५ वर्षिया जुम्ली श्रीस, सोही स्थानकी ५४ वर्षिया हिरा पुन, बाग्लुङ्ग पाडो खानी १ की ३३ वर्षिया रिम वहादुर क्षेत्र र रोल्पा हरजङकी ३२ वर्षिया भावना गुरुङ्गलाई र्सावजनिक गरेको छ । चरेसलाई पोका बनाई झोलामा राखेर बाग्लुङ्गबाट बुटवल हुँदै कपिलवस्तुको चन्द्रौटादेखि भारतर्तफ लैजाँदै गरेको अवस्थामा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यलय बुटबलका प्रहरी नायव उपरीक्षक राजकुमार बैदवारले बताउनुभयो । पक्राउ परेका मध्ये सावित्री बुढा र भावना गुरुङ्ग लागु औषध ओसार पसारका नाईके रहेको र अरुलाई भरियाका रुपमा प्रयोग गरिएको प्रहरीले बताएको छ पक्राउ परेकाहरुलाई लागुऔषध ओसार पसार ऐन अनर््तगत मुद्दा दायर गरिएको र थप अनुसन्धान अगाडि वढाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट