लोडसेडिङ ८ घण्टामा झार्न व्यावसायीको डेलिगेसन

२४ माघ २०६९, बुधबार ०६:४१ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही, २४ माघ । रुपन्देही उद्योग संघको टोली लोडसेडिङ्ग समस्याबारे छलफल गरि समस्याको निकास खोज्ने भन्दै नेपाल विद्युत प्राधिकरण क्षेत्रीय कार्यालय बुटवलमा डेलिगेसन गएको छ । संघका अध्यक्ष तेज कुमार पाठकको नेतृत्वमा गएको डेलिगेसन टोलीले क्षेत्रीय कार्यालयका प्रमुख महेन्द्र अधिकारीसँग भेटी लोडसेडिङ्ग समस्याबारे जानकारी गराएको थियो । रुपन्देही उद्योग संघले हालको लोडसेडिङ्ग राष्ट्रिय समस्याको रुपमा कहालीलाग्दो अवस्थामा रहेको र समस्यालाई उचित व्यवस्थापन गर्न नसकिएमा उद्योगहरु बन्द गर्नुको कुनै विकल्प नरहेको जनाएको छ । लोडसेडिङ्गको समयमा समेत उद्योगहरुले डिमाण्ड चार्ज तिर्नु परिरहेको हुँदा सो सम्बन्धमा समेत संघले विरोध जनाउँदै आएको छ ।
संघले हाल जारी लोडसेडिङ्गलाई व्यवस्थित गरी ८ घण्टा नियमित विद्युत आपूर्तिको व्यवस्था मिलाउन सकिएमा थोरै मात्रामा भएपनि उद्योगहरुलाई राहत मिल्ने जनाएको छ । क्षेत्रीय कार्यालयका प्रमुख महेन्द्र अधिकारीले सकेसम्म विद्युत समस्या समाधान गर्न पहल गरिने बताएका छन् । डेलिगेसन टोलीमा संघका प्रथम उपाध्यक्ष वोनिन पिया, द्वितीय उपाध्यक्ष दिनेशराज रेग्मी, महासचिव गणेशप्रसाद अधिकारी, कोषाध्यक्ष विष्णु कुमार श्रेष्ठ, सचिव बाबुराम बोहरा प्रमुख कार्यकारी अधिकृत यादव प्रसाद भण्डारीको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौं । देशको परिचय कृषि प्रधान । खेतीपाती गर्ने जमिन बाँझो । खेती गर्ने युवा जति खाडीमा । तिनै युवाले

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैङ्कले रु १५ अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गर्ने भएको छ । बैङ्कले आज सूचना प्रकाशित

काठमाडौं।कृषिप्रधान देश नेपालले चालु आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को पहिलो ११ महिनामा विभिन्न देशबाट ३४ अर्ब १५ करोड ४० लाख १९