विभिन्न पार्टीबाट एमालेमा प्रवेश

२३ माघ २०६९, मंगलवार २२:३७ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल/ रुपन्देही, २३ माघ । नेकपा एमालेका केन्दिय सदस्य बैजनाथ चौधरीले एकीकृत माओवादीकै कारण मुलुकले निकास पाउन नसकेको बताएका छन् । माओवादीले सत्ता लम्बाउनको लागि विभिन्न समयमा आफ्ना अभिव्यक्ति फेर्ने गरेको आरोप उनले लगाए । नेकपा एमाले मनिर गाँउ कमिटि नवलपरासीको कार्यालय उद्घाटन तथा पार्टीप्रवेश कार्यक्रमलाई मंगलबार मनिरमा सम्बोधन गर्दे उनले यस्तो बताएका हुन् । 
उनले आगामी माघ २६ र २७ गते बर्दघाटमा हुने पार्टीको जिल्ला अधिवेशन सर्वसम्मत चयन हुने र अधिवेशन सफल पार्नको लागि कार्यकर्तालाई आग्रह समेत गरे । कार्यक्रममा चौधरीले मनरिबाट अन्य दल तथा नयाँ सदस्यको रुपमा पार्टि प्रवेश गरेका २० जनालाई पार्टि प्रवेश गराए । मनरिबाट स्थानिय युवा समाजसेवि भेषनारायण चौधरिको नेतृत्वमा कांग्रेस, माओवादी तथा मधेसवादी दलका गरी २० जना एमालेमा प्रवेश गरेका छन् । मनरी गाँउ कमिटी अध्यक्ष सुशाान्त शर्मा घिमिरेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा पार्टिका राष्ट्रिय प्रतिनिधि परिषद सदस्य बृहस्पति अधिकारी, जेष्ठ कम्युनिष्ट मन्चका केन्द्रिय सदस्य खेमलाल पोखरेल, जिल्ला सल्हाकार दिव्यमणि पोखरेल, गाँउ कमिटिका पुर्वअध्यक्ष भोजराज पन्थी, गाउँ कमिटि सचिव अर्जुन हरिजन लगायतले बोलेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई टेलिफोन गरेर स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका

काठमाडौँ । कर तिर्न सरकारले असार २५ गतेसम्म आग्रह गरेको छ । आन्तरिक राजस्व विभागले बुधबार (आज) एक सूचना जारी

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा कोभिड १९ बाट थप २८२८ जना संक्रमित भएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

सिन्धुपाल्चोक । हिजो परेको पानीकाकारण सिन्धुपाल्चोकको हेलम्बु र मेलम्ची क्षेत्रमा भिषण बाढी र पहिरो गएको छ । बाढी र पहिरोबाट