छुट्टाछुट्टै घटनामा परी सिन्धुपाल्चोकमा ३ जनाको मृत्यु

१६ चैत्र २०६८, बिहीबार १३:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १६ चैत । गएराति भएका तीनवटा छुट्टाछुट्टै घटनामा परी सिन्धुपाल्चोकमा तीन जनाले ज्यान गुमाएका छन् । घटनामा अन्य १० जना घाइतेसमेत भएका छन् । प्रहरीका अनुसार हाइ भोल्टेजका कारण दुई जनाको ज्यान गएको हो भने एक जनाले चट्याङ लागेर ज्यान गुमाएका हुन् । हाइभोल्टेजबाट बाह्रविसे– ४ धार्पाका २७ वर्षीया मिनबहादुर तामाङ र स्याउले– २ का २२ वर्षीया डम्बर श्रेष्ठको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । यस्तै राती नै आएको चट्याङबाट दुवाचौर– ८ का ७५ वर्षीया नरबहादुर गिरीको ज्यान गएको छ । पाल्चोक १ का सीताराम गिरीको घरमा पाहुना गएका उनको सोही घरमा परेको चट्याङले मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । चट्याङबाट दुई जना घाइते भएका छन् । चट्याङले १ दर्जन पशुहरु समेत मरेका छन् । घाइतेहरुको स्थानीय स्वास्थ्य संस्थामा उपचार भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो चौबीस घण्टामा थप ३ हजार ३८३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार १०

काठमाडौं । सरकारले नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको कार्याकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङलाई फेरि ल्याउने तयारी गरेको छ । पछिल्लो समय विद्युत आपुर्तिमा

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले विभिन्न ४१ वटा राजनीतिक दलको दर्ता खारेज गरेको छ । आयोगले खारेज भएका प्रत्येक राजनीतिक दललाई

काठमाडौँ । पछिल्लो समय राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा उपचार गर्न आउने बिरामी बढेका छन् । दुई महिनाअघि यस अस्पतालको बहिरङ्ग सेवामा