पेट्रोलियम पदार्थको मुल्यबृद्धिको विरोधमा विभिन्न विद्यार्थी सङ्गठनद्वारा एक घन्टा चक्काजाम

१६ चैत्र २०६८, बिहीबार १३:५० मा प्रकाशित

काठमाडौ, १६ चैत । सरकारले पछिल्लो पटक पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलको भाउ बढाएको विरोधमा विभिन्न विद्यार्थी सङ्गठनले आज एक घन्टा चक्काजाम गरेका छन् ।  विद्यार्थी सङ्गठनले बिहान ८ देखि ९ बजेसम्म राजधानीका शैक्षिक संस्था अगाडि चक्काजाम गरेका हुन् ।  अनेरास्ववियु आरआर क्याम्पसका अध्यक्ष नेत्र मैनालीले सरकार र विद्यार्थी सङ्गठनबीच विगतमा भएको सहमति कार्यान्वयन नगरी पटकपटक पेट्रोलियम पदार्थको भाउ बढाएकोले विरोध जनाउनु परेको बताउनुभयो । विद्यार्थीले आजदेखि आगमी चैत १९ गतेसम्म प्रत्येक शैक्षिक संस्थाअगाडि सरकारी गाडी चल्न नदिने र  शैक्षिक संस्था अगाडि एक घन्टा चक्काजाम गर्ने बताएका छन् ।  गएको सोमबार राति बसेको नेपाल आयल निगमको बैठकले पेट्रोलियम पदार्थमा प्रतिलिटर चार रुपैँयाका दरले भाउ बढाएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा ८२०३ जना कोरोना भाइरस संक्रमित भएका छन् । २०९७९ जनाको पीसीआर र एन्टीजेन परीक्षणमा

तल्लो डोल्पा । तल्लो डोल्पाअन्तर्गत पर्ने मुड्केचुला गाउँपालिकाले एकै पटक तीनवटा मोवाइल टावर सञ्चालनमा ल्याएको छ । लामो समयदेखि सञ्चार

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टीले केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठक बोलाएको छ । अध्यक्षद्वय महन्थ ठाकुर र उपेन्द्र यादवबीच समझदारी भएपछि

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पद तथा गोपनीयताको शपथ पुनः लिनु नपर्ने भएको छ । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबराको एकल