ट्याक्सीचालक लुट्न नक्कली पेस्तोल

२२ माघ २०६९, सोमबार १९:५० मा प्रकाशित

काठमाडौँ, २२ माघ । नक्कली पेस्तोल देखाई लुटपाट गर्न खोज्ने ललितपुर जिल्ला चापागाउँ–१ बस्ने १६ बर्षीय रिजन शाहीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । शाहीले काठमाडौँ महानगरपालिका–२३ बसन्तपुरमा प्लाष्टिकको नक्कली पेस्तोल देखाई ट्याक्सी चालकलाई लुट्न खोजेको अवस्थामा महानगरीय प्रहरी प्रभाग जनसेवाबाट खटिएको प्रहरीले टोलीले फेला पारी पक्राउ गरेको थियो ।
यसैबीच अपहरण गर्ने कार्यमा संलग्न भारत बहराईच गाजिपुर्बा बस्ने रिजवान अहमद हलुवाई र जाबेद हलुवाईलाई नेपालगंज नगरपालिका मुसाफिरखाना धर्मशालाबाट र सोही ठाउँ बस्ने चंगेज हलुवाईलाई नेपालगंज नगरपालिका–३ स्थित निजकै घरबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । नेपालगंज नगरपालिका–११ त्रिभुवन चोकबाट भारत राजस्थान जयपुर घर भएका ४० वर्षीय महमद अक्रमलाई अपरिचित ब्यक्तिहरुले माघ २० गते अपहरण गरी १० लाख रुपैयाँ फिरौती रकम लिई माघ २१ गते नेपालगंज नगरपालिका पुष्पलाल चोकमा ल्याई छोडेको भत्रे खबर प्राप्त हुनासाथ खटिएको प्रहरीले उनीहरुलाई नगद  ३ लाख ६० हजार रुपैयाँ र ३ वटा मोबाइलसहित सोमबार पक्राउ गरेको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई टेलिफोन गरेर स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका

काठमाडौँ । कर तिर्न सरकारले असार २५ गतेसम्म आग्रह गरेको छ । आन्तरिक राजस्व विभागले बुधबार (आज) एक सूचना जारी

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा कोभिड १९ बाट थप २८२८ जना संक्रमित भएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

सिन्धुपाल्चोक । हिजो परेको पानीकाकारण सिन्धुपाल्चोकको हेलम्बु र मेलम्ची क्षेत्रमा भिषण बाढी र पहिरो गएको छ । बाढी र पहिरोबाट