अपहरणमा परेका बालक सकुशल मुक्त, दुई अपहरणकारीको मृत्यु

२२ माघ २०६९, सोमबार १९:३६ मा प्रकाशित

पर्सा, २२ माघ । वीरगंज उपमहानगरपालिका–१३ आर्दशनगर बालमन्दिरनजिक आफ्ना हजुरवुवा गोबर्धन अग्रवालको घरअगाडि खेलिरहेको अवस्थामा गत १३ गते अपहरणमा परेका ९ बर्षीय स्लोक अग्रवाललाई प्रहरीले सकुशल उद्धार गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साबाट खटिएको प्रहरी टोलीले उनलाई गदियानी–१ स्थित रामनाथ गिरीको घरमा छापा मारी बन्धक बनाई राखेको अवस्थामा मुक्त गरेको हो । बालकको उद्धार गर्ने क्रममा अपहरणकारीसँग दोहोरो गोली हानाहान हुँदा अपहरण कार्यमा संलग्न भेडियाई–९ बस्ने २२ बर्षीय संजय गिरी र पचरुखि हरपुर बस्ने २० बर्षीय बिन्देश्वर गोली लागेर गम्भीर घाइते भएकोले उपचारको लागि नेशनल मेडिकल कलेज वीरगंज लगिएकोमा उपचारको क्रममा दुवैजनाको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । उक्त झडपमा प्रहरी जवानहरु सुर्य थापा र बुद्धीबहादुर तामाङको छाती र हातमा चोट लागेर घाइते भएकोले उपचारको लागि सोही मेडिकल कलेजमा लगिएको छ ।
अपहरण कार्यमा संलग्न भेडियाई–९ बस्ने ४५ बर्षीया रम्भादेवी गिरी, १९ बर्षीय अजय गिरी, वीरगंज उपमहानगरपालिका–१३ बस्ने २० बर्षीय कुनाल अग्रवाल, ३२ राजनबाबु बानिया, १९ बर्षीय पन्नालाल सहनी र १८ बर्षीय सिकेन्द्र यादव समेत ६ जनालाई प्रहरीले २ नाल कटुवा पेस्तोल र सोको गोली ५ राउण्डसहित पक्राउ गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

धनुषा । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को नीति तथा कार्यक्रम सर्वसम्मत पारित भएको छ । बिहीबार प्रदेशसभामा प्रस्तुत सरकारको नीति तथा