सरकारविरुद्धको विरोधसभा आज पोखरामा

२२ माघ २०६९, सोमबार १०:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २२ माघ । बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको गठबन्धन सरकारविरुद्ध आन्दोलनमा रहेका विपक्षी दलहरुले आज पोखरामा सोमबार पोखरामा विरोधसभा गर्ने भएका छन्। पोखराको चिप्लेढुंगामा आयोजना हुने विरोधसभामा नेपाली कांग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेल, एमालेका वरिष्ठ नेता माधव नेपाल, राप्रपाका अध्यक्ष पशुपतिशम्शेर राणा, नेकपा संयुक्तका सुनिल मर्हजन, राष्ट्रिय जनमोर्चाका उपाध्यक्ष शंकर बराल लगायतका नेताले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको बताइएको छ ।
एमाओवादी नेतृत्वको मधेशी मोर्चा गठबन्धनको सर्वसत्तावादी र निरकुंशताको अन्त्यका लागि आन्दोलन गर्नुको विकल्प नभएको बताउँदै आएका दलहरुले राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठन गरी संविधानसभाको निर्वाचन गराएर वर्तमान संकटबाट निकास दिने वातावरण तयार पार्न आन्दोलनले सघाउ पुर्‍याउने दावी गरेका छन् ।
सोमबार पोखरा शहरका चार प्रमुख ठाउँ  टुँडिखेल, मुस्ताङचोक, बुद्धचोक र जिरोकिमीबाट र्‍याली निकालेर विरोधसभा गर्ने जानकारी विपक्षी दलका स्थानीय नेताहरुले दिएका छन्। नगरका विभिन्न भागको परिक्रममा गर्दै र्‍याली चिप्लेढुङ्गामा पुगेर सभामा परिणत हुने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट