मोती नदिएको आरोपमा व्यापारीको अपहरण

२१ माघ २०६९, आईतवार २०:५५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ माघ । बाराको पत्थरहट्टी–७ स्थित जनक सहनीको घरमा मानिस अपहरण गरी बन्धक बनाई राखेको सूचनाका आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय बारा र सशस्त्र प्रहरी बेशक्याम्पबाट खटिएको प्रहरीले चारजना अपहरणकारीलाई पक्राउ गरेको छ । सहनीको घर खानतलासी गर्दा जनक सहनी, भारत रक्सौल घर भएका ६० वर्षीय दिलनाथ दास लगायतका ४ जनाले भारत मोतीहारी घर भएका ४२ वर्षीय राकेश रन्जन सिंहलाई अपहरण गरी बन्धक बनाएर राखेको फेला परेको हो । सिंहलाई भारतबाट बीआर ३०३ डी ९४३२ नम्बरको मोटरसाइकलमा सवार रहेको अवस्थामा अपहरण गरी ल्याई अपहरणकारीहरुले बन्धक बनाएका थिए ।
प्रहरीले अपहरितलाई उद्धार गर्नुका साथै अपहरणकारी चारै जनालाई पीडितको उक्त मोटरासाइकल, अपहरण कार्यमा संलग्न ना.२२ प ८५५२ नम्बरको मोटरसाइकल, खुँडा २ थान र खुर्पा १ थानसहित कानूनी कारवाहीका लागि हिरासतमा लिएको छ ।
प्रहरीका अनुसार राकेश रन्जन जडीवुटी तथा मोती समेतको व्यापार गर्ने व्यक्ति रहेकोले निजहरुसँग मोती ल्याइदिने भनी केही रकम समेत लिएको र सामान नदिएको बिषयमा अपहरण गरेको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ ।
यसैबीच धादिङ गजुरी–१ रामबजार नयाँबारी निवासी तामाङ्ग थरकी चार वर्षीया बालिकालाई जबरजस्ती अनुचित कार्य गरेको अभियोगमा पिँडा–२ घर भई हाल गजुरी–१ बस्ने ४५ वर्षीय सुब्बा मिजारलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले प्रधानमन्त्री बन्ने प्रस्ताव आए जिम्मेवारीबाट नभाग्ने बताएका छन्। आज चितवनमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्दै

काठमाडौ । नेकपा दाहाल-नेपाल समूहले ओली समूहमा सक्रिय नेताहरुलाई कारबाही गरेको छ । नेताहरु महेश बस्नेतसहित सूर्य थापा, विशाल भट्टराई,

चितवन । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डा. शशाङ्क कोइरालाले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को दाहाल–नेपाल समूहसँग मिलेर जानुपर्ने धारणा राखेका छन्।

दमौली । नारी दिवसका अवसरमा तनहुँको देवघाट गाउँपालिकाले श्रीमतीले श्रीमान् बोकेर दौडिने प्रतियोगिता आयोजना गर्ने भएको छ । एक सय