मन्त्रीले सहयोग नगरेको भन्दै २२ जना द्धारा राजीनामा

२१ माघ २०६९, आईतवार २०:१५ मा प्रकाशित

रुपन्देही २१, माघ । नवलपरासीका उखु किसानहरुले र्निधारित मूल्य अनुसारको भुक्तानी नपाएको भन्दै गरेको आन्दोलनको धक्का तराई मधेष लोकतात्रिक र्पाटीमा लागेको छ । किसानहरुको आन्दोलनमा तराई मधेष लोकतान्त्रिक र्पाटीका र्पूव सभासद एबम भौतिक योजना तथा र्निमाण मन्त्री ह्दयश त्रिपाठीले किसानहरुको आन्दोलनप्रति कुनै प्रतिक्रिया नदिएको भन्दै तमलोपा नवलपरासीका दुई र्दजन बढी नेता तथा र्कायर्कताहरुले आज सामुहिक राजिनामा दिएका छन । यस अघि पनि र्पाटी नेतृत्वप्रति असन्तुस्टि जनाउंदै तराई मधेष लोकतान्त्रिक र्पाटीका जिल्ला अध्यक्ष सत्रजित यादव सहित आठ जना जिल्ला र्कायसमितिकाले संयुक्त रुपमा राजिनामा दिएका थिए । आज पत्रकार सम्मेलन र्गदै केन्द्िरय सदस्य अशोक जङ्ग राणा, जिल्ला प्रवक्ता उमेश चन्द्र यादव सहित २२ जनाले संयुक्त रुपमा र्पाटीको साधारण सदस्य समेत नरहने गरी र्पाटी परित्यागको घोषणा गरेको हो । तमलोपाबाट र्पाटीका सक्रिय नेता तथा र्कायर्कतालाई राजिनामा दिएपछि नवलपरासीमा तमलोपालाई ठूलो धक्का लाग्ने अनुमान गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जिल्लामा उमेर नपुगी गरिएको एक बालविवाह प्रहरीले बदर गरेको छ । जिल्लाको सायल गाउँपालिकाका २१ वर्षीय युवकले दिपायल सिलगढी नगरपालिकाकी

बेलायतका लागि नेपाली राजदूत लोकदर्शन रेग्मीले बेलायती महारानीसमक्ष ओहोदाको प्रमाणपत्र पेश गर्नु भएको छ । महारानी एलिजावेथ द्वितीयसमक्ष बकिङ्घम प्यालेसमा

रोल्पा । रुन्टिगढी गाउँपालिकामा किशोरीलाई जबर्जस्ती करणीको प्रयास गर्ने एक इन्जिनीयर पक्राउ परेका छन् । गाउँपालिकाको होलेरीमा २० वर्षीया कोरोना

तनहुँ । व्यास नगरपालिका–१ हाइस्कुलटारको नवयुवा क्लवले सोही वडा निवासी मिर्गौला पीडित आशमाया तामाङ्लाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । क्लवका