मन्त्रीले सहयोग नगरेको भन्दै २२ जना द्धारा राजीनामा

२१ माघ २०६९, आईतवार २०:१५ मा प्रकाशित

रुपन्देही २१, माघ । नवलपरासीका उखु किसानहरुले र्निधारित मूल्य अनुसारको भुक्तानी नपाएको भन्दै गरेको आन्दोलनको धक्का तराई मधेष लोकतात्रिक र्पाटीमा लागेको छ । किसानहरुको आन्दोलनमा तराई मधेष लोकतान्त्रिक र्पाटीका र्पूव सभासद एबम भौतिक योजना तथा र्निमाण मन्त्री ह्दयश त्रिपाठीले किसानहरुको आन्दोलनप्रति कुनै प्रतिक्रिया नदिएको भन्दै तमलोपा नवलपरासीका दुई र्दजन बढी नेता तथा र्कायर्कताहरुले आज सामुहिक राजिनामा दिएका छन । यस अघि पनि र्पाटी नेतृत्वप्रति असन्तुस्टि जनाउंदै तराई मधेष लोकतान्त्रिक र्पाटीका जिल्ला अध्यक्ष सत्रजित यादव सहित आठ जना जिल्ला र्कायसमितिकाले संयुक्त रुपमा राजिनामा दिएका थिए । आज पत्रकार सम्मेलन र्गदै केन्द्िरय सदस्य अशोक जङ्ग राणा, जिल्ला प्रवक्ता उमेश चन्द्र यादव सहित २२ जनाले संयुक्त रुपमा र्पाटीको साधारण सदस्य समेत नरहने गरी र्पाटी परित्यागको घोषणा गरेको हो । तमलोपाबाट र्पाटीका सक्रिय नेता तथा र्कायर्कतालाई राजिनामा दिएपछि नवलपरासीमा तमलोपालाई ठूलो धक्का लाग्ने अनुमान गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवनको रामपुरस्थित एक फर्निचर उद्योगमा शुक्रबार राति आगलागी भएको छ । भरतपुर महानगरपालिका–१९ रामपुरस्थित मधु सापकोटाको अनुपम फर्निचर उद्योगमा आगलागी

कोरोनाको त्रास कायमै रहेका बेला यस वर्षको महाशिवरात्रि पर्व मनाउन पशुपति क्षेत्र विकास कोषले ११ वटा समिति गठन गरेको छ

काठमाडौँ । पर्यटन विकास आयोजना वागमती प्रदेश हेटौडा, मकवानपुरका सव–इन्जिनियर नेत्रप्रसाद लामिछाने ५० हजार रुपैयाँ घुससहित पक्राउ परेका छन् ।

काठमाडौं । वीरगन्जकी छपकैयाकी मुस्कान खातुनले अमेरिकी विदेश मन्त्रालय दिने अवार्ड पाएकी छन्। गत वर्ष विद्यालय जाँदै गर्दा तेजाब आक्रमणमा