माओवादीको सत्तामोहले मुलुक संकटतर्फ: खाड

२१ माघ २०६९, आईतवार ११:१५ मा प्रकाशित

रुपन्देही २१ माघ । कांग्रेस केन्द्रिय सदस्य बालकृष्ण खाडले एकिकृत नेकपा माओवादीको सत्तामोहले मुलुक संकटतर्फ धकेलिएको बताउनु भएको छ । उहांले लोकतन्त्र मास्न एमाओवादी उद्धत रहेको जिकिर गर्दै लोकतन्त्रका आधार स्तम्भहरु एकपछिअर्को ध्वस्त बन्दै गएको दावी गर्नु भएको छ । नेपाली कंग्रेसले बुटवल १२ रामनगर स्थित मानवज्ञान मावीको सभाहलमा अयोजितकार्यक्रममा बोल्दै नेता खाडले अव आन्दोलनले बृहतरुप लिर्दै गएकोले जिकिरगर्नु भयो । उहांले बर्तमानसत्ता बिरुद्ध आन्दोलनको बिकल्प नभएको बताउनु भएको छ ।सो अवसरमा कांग्रेस केन्द्रिय सदस्य बाबुराम रानाले निरङकुशताबादी सोचले अघिबढेको बर्तमान सरकार अबको आन्दोलनले बढारिने जिकिर गर्नुभयो ।सो अवसरमा सो विभिन्न राजनितिक दलहरुमा अबद्ध झण्डै एक सय जनायुवाहरु नेपाली काग्रेसमा प्रवेश गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सर्वोच्च अदालतको आदेशप्रति आक्रोश व्यक्त गर्नु भएको छ । सरकारले केही राम्रो काम गर्न

काठमाडौं । त्रिभुवन विश्वविद्यालयले स्नातक र स्नातकोत्तर तहका परीक्षासम्बन्धी सबै कार्यक्रम अगाडि बढाउने भएको छ । स्थगित भएका स्नातक तहका

काठमाडौं । सरकारले जनस्वास्थ्यको मापदण्ड पालना गर्दै ५० प्रतिशत नबढ्ने गरी यात्रु राखेर आन्तरिक हवाइ उडान गर्ने निर्णय गरेको छ

काठमाडौँ । सर्वोच्च अदालतले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संसद विघटनपछि गरेको मन्त्रिपरिषद विस्तारलाई बदर गरिदिएको छ । मंगलबार (आज) प्रधानन्यायाधीश

आजको प्रमुख समाचार