एमाओवादी अधिबेशनको बन्दसत्र सुरु हुदै, प्रतिनिधि छनोटमा विवाद, केन्द्रीय समितिको बैठक जारी

२१ माघ २०६९, आईतवार ११:०९ मा प्रकाशित

हेटौडा, २१ माघ । शनिबार देखि सुरु भएको एमाओवादीको सातौ राष्ट्रिय महाधिवेशनको आजदेखि बन्दसत्र सुरु नहुदै प्रतिनिधि विवाद सुरु भएको छ । मध्यान्ह१२ बजेपछि देखि सुरु हुने भनिएको बन्दसत्रमा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले राजनीतिक प्रतिवेदन पेश गर्ने कार्यक्रम रहेको थियो तर प्रतिनिधि विवादका कारण बन्द सत्र पर सर्ने भएको छ । राजनीतिक प्रतिवेदनमाथि भने सोमबार देखि छलफल हुने कार्यक्रम रहेको छ । अधिबेशन सहभागी हुन एमाओवादीका ३ हजार २ सय प्रतिनिधि हेटौडा आइ पुगी सकेका छन् । यसैबीच, प्रतिनिधि विवाद ब्यबस्थापन गर्ने विषयमा छलफल गर्न एमाओवादी केन्द्रीय कार्यालयको बैठक अहिले बसिरहेको छ । हेटौडा कपडा उद्योग परिसरमा बसिरहेको बैठकले महाधिवेशनको प्रतिनिधि, पर्यवेक्षक विवाद समाधान गर्ने विषयमा छलफल भइरहेको एमाओवादी प्रवक्ता अग्निप्रसाद सापकोटाले जानकारी दिनुभयो । महाधिवेशन शनिबार एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा विघटन बदर भएपछिको परिस्थितिबारे नेकपाको दाहाल-नेपाल समूहले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालसँग छलफल शुरु गरेको छ ।

काठमाडौं । नेकपा केपी ओली समूहको स्थायी कमिटीको बैठक आज पनि बस्दै छ । संसद विघटनको कदमलाई सर्वोच्च अदालतले असंवैधानिक

जिल्लाको हेटौँडा उपमहानगरपालिका–११ नवलपुरमा आज बिहानै ट्रकले ठक्कर दिँदा सफारी रिक्सा चालकको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा हेटौँडा उपमहानगरपालिका–११

प्रत्येक वर्ष माघ शुक्ल द्वादशीका दिन साँखुस्थित शालिनदी क्षेत्रमा करिब डेढ सय वर्षदेखि हुने गरेको भीमसेन जात्रा सांस्कृतिक झाँकीसहित सम्पन्न