एमाओवादी अधिबेशनको बन्दसत्र सुरु हुदै, प्रतिनिधि छनोटमा विवाद, केन्द्रीय समितिको बैठक जारी

२१ माघ २०६९, आईतवार ११:०९ मा प्रकाशित

हेटौडा, २१ माघ । शनिबार देखि सुरु भएको एमाओवादीको सातौ राष्ट्रिय महाधिवेशनको आजदेखि बन्दसत्र सुरु नहुदै प्रतिनिधि विवाद सुरु भएको छ । मध्यान्ह१२ बजेपछि देखि सुरु हुने भनिएको बन्दसत्रमा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले राजनीतिक प्रतिवेदन पेश गर्ने कार्यक्रम रहेको थियो तर प्रतिनिधि विवादका कारण बन्द सत्र पर सर्ने भएको छ । राजनीतिक प्रतिवेदनमाथि भने सोमबार देखि छलफल हुने कार्यक्रम रहेको छ । अधिबेशन सहभागी हुन एमाओवादीका ३ हजार २ सय प्रतिनिधि हेटौडा आइ पुगी सकेका छन् । यसैबीच, प्रतिनिधि विवाद ब्यबस्थापन गर्ने विषयमा छलफल गर्न एमाओवादी केन्द्रीय कार्यालयको बैठक अहिले बसिरहेको छ । हेटौडा कपडा उद्योग परिसरमा बसिरहेको बैठकले महाधिवेशनको प्रतिनिधि, पर्यवेक्षक विवाद समाधान गर्ने विषयमा छलफल भइरहेको एमाओवादी प्रवक्ता अग्निप्रसाद सापकोटाले जानकारी दिनुभयो । महाधिवेशन शनिबार एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाललाई टेलिफोन गरेर स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका

काठमाडौँ । कर तिर्न सरकारले असार २५ गतेसम्म आग्रह गरेको छ । आन्तरिक राजस्व विभागले बुधबार (आज) एक सूचना जारी

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा कोभिड १९ बाट थप २८२८ जना संक्रमित भएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

सर्लाही । विषाक्त घरेलु मदिरा सेवनबाट सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–५ पडरियामा आठ जनाको मृत्यु भएको छ । नेपाल–भारत सीमावर्ती क्षेत्रमा पर्ने