नेपाल सरकार मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै

१६ चैत्र २०६८, बिहीबार ०८:४२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १६ चैत । नेपाल सरकार मन्त्रिपरिषद्को बैठक आज बोलाइएको छ । प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालय सिंहदरवारमा दिउँसो ३ बजे सुरुहुने बैठकमा सर्वोच्च अदालतले संविधानसभाको म्याद अन्तिम भएको भन्ने फैसलाविरुद्व परेको निवेदन दरपीठ कानूनसम्मत भएको भनेर हिजो गरेको निर्णय र आगामी कदमको बारेमा छलफल हुने बताइएको छ । त्यसैगरी गणतन्त्र दिवसको अवसर पारेर वितरण गरिने मान, पदवीको मापदण्ड तथा प्रक्रियाको बारेमा पनि छलफल हुने एक मन्त्रीले जानकारी दिएका छन् । सरकारको नियमित कामकारबाहीको बारेमा पनि मन्त्रिपरिषद्को बैठकमा छलफल हुने प्रधानमन्त्रीको निजी सचिवालयले जनाएको छ । बैठकमा मधेसबादी दलहरुको तर्फबाट सरकारमा सहभागी मन्त्रीहरुले ४ बुँदे सहमति कार्यान्वयनको बारेमा कुरा उठाउने तयारी गरेको स्रोतले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ