विराटनगरका अपहरित उद्योगपति गंगाविसन राठीको हत्या

२० माघ २०६९, शनिबार २१:४६ मा प्रकाशित

विराटनगर, २० माघ । तीन साताअघि अपहरण गरिएका विराटनगरका उद्योगपति गंगाविसन राठीको हत्या गरिएको छ । करिब तीन साताअघि व्यापारिक कामको सिलिसिलामा विराटनगरवाट झापाको काँकडभिट्टा हुँदै भारतको सिलिगुढी जाने क्रममा अपहरणमा परेका राठीको शव शनिबार बिहान भारतस्थित सिलिगुडी प्रहरीले फेला पारेको छ । भारतको सिलिगुडीदेखि करिब १६ किलोमिटर टाढाको सुकुना वनमा राठीको शव फेला परेको सिलिगुडी प्रहरीले पुष्टि गरेको छ । भारतस्थित सिलिगुडी प्रहरीले शनिबार पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरी घटनाको पुष्टि गरेको थियो । सिलिगुडी प्रहरीका अनुसार राठीको लास सँगै शिवसेना नेपालका प्रमुख चन्द्रप्रकाश चूडालको समेत लास फेला परेको छ । प्रहरीका अनुसार लास क्षतविक्षत र नचिनिने अवस्थामा फेला परेको छ । प्रहरीले जनाए अनुसार चूडालको जनवरी ८ मा र राठीको १० तारिखका दिन हत्या गरिएको थियो भने दुवैको २० दिनअघि हत्या भएको अनुमान छ । प्रहरीका अनुसार अपहरणकारीले राठीको हत्यापछि परिवारका सदस्यलाई फोन गरी फिरौती रकम मागेको थियो । अपहरणकारीले राठीलाई मुक्त गर्न परिवारसँग ५ करोड भारतीय रुपैयाँ फिरौती मागेको  थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जाजरकोट । भिरबाट लडेर घाइते हुनुभएकी भेरी नगरपालिका–२ का वडासदस्य सुशीला नेपालीको उपचारका लागि अस्पताल लैजाँदै गर्दा गए राति निधन

नयाँ दिल्ली । भारतमा डेल्टा भाइरसको नयाँ म्युटेन्टका कारण कोरोना महामारीको तेस्रो लहर आउन सक्ने चेतावनी दिइएको छ । भारतको

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा विघटन सम्बन्धी मुद्दाको संवैधानिक इजलासमा आजदेखि निरन्तर सुनुवाइ हुने भएको छ। सुनुवाइका लागि प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबरा, न्यायाधीश

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सर्वोच्च अदालतको आदेशप्रति आक्रोश व्यक्त गर्नु भएको छ । सरकारले केही राम्रो काम गर्न

आजको प्रमुख समाचार