जनता नजिस्क्याउन चेतावनी

२० माघ २०६९, शनिबार ०९:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २० माघ । पटक–पटक निर्वाचनको घोषणा गरेर चुनाव गराउन असफल हुँदा पनि आगामी जेठमा निर्वाचन गराएरै छाड्ने उद्घोष प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले गरिरहेका छन् । तर, एक पटक घोषणा गरेको निर्वाचन गराउन नसकेपछि त्यो सरकारले अर्को निर्वाचनको घोषणा गर्नै नसक्ने अन्तर्राष्ट्रिय परम्परा प्रस्तुत गर्दै यस्तो पार्टीलाई सरकारमा बस्ने अधिकार नभएको नेपाली कांग्रेसका नेता डा. नारायण खड्काले दाबी गरेका छन् ।
राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा नेता खड्काले माओवादीको चटके र ठाँटको राजनीतिबाट मुलुकले निकास नपाउने दावी गर्दै सहमतिमा तत्काल मुलुकलाई निकास दिनुपर्ने बताए । जनता उठे द्धन्द्धको घाउ पुनः बल्झिने र त्यसले छिनोफानो गर्ने भन्दै माओवादीका नेताहरु बोली विहान र बेलुका नै फेरिने भएकोले उनीहरुको प्रस्तावमा विश्वास नभएको उनको भनाई छ ।
माओवादीले अघिसारेको स्वतन्त्र ब्यक्तिको नेतृत्वको प्रस्तावमा उनले प्रश्न गरे– ‘कुन पार्टीको स्वतन्त्र ब्यक्ति ?’ कहिले चुनाव त कहिले स्वतन्त्र ब्यक्तिको कुरा गरेर जनतालाई नजिस्काउन उनले एमाओवादी नेतृत्वलाई चेतावनी दिए ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।श्रीमतीको हत्या गरेर जेल परेका सशस्त्र प्रहरीका पूर्व डीआईजीको सजाय घटाउने गरी निलम्बित प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शम्सेर राणाले गरेको फैसला

काठमाडौं । सर्वोच्च अदालतले बारामा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माण गर्ने सरकारका अहिलेसम्मका सबै काम कारबाही तथा निणर्यहरु बदर गरिदिएको छ ।

काठमाडौं । स्थानीय निर्वाचनमा सोचेअनुरुपको जीत हासिल गर्न नसकेपछि नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली सन्निपातको विरामीझै बरबराउन थालेका छन्

काठमाडौं । फोर्ब्स म्यागेजिनले सार्वजनिक गरेको ३० वर्ष मुनिका ३० जना प्रभावशाली एसियान युवाको सूचीमा ५ जना नेपाली परेका छन्