जनता नजिस्क्याउन चेतावनी

२० माघ २०६९, शनिबार ०९:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २० माघ । पटक–पटक निर्वाचनको घोषणा गरेर चुनाव गराउन असफल हुँदा पनि आगामी जेठमा निर्वाचन गराएरै छाड्ने उद्घोष प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले गरिरहेका छन् । तर, एक पटक घोषणा गरेको निर्वाचन गराउन नसकेपछि त्यो सरकारले अर्को निर्वाचनको घोषणा गर्नै नसक्ने अन्तर्राष्ट्रिय परम्परा प्रस्तुत गर्दै यस्तो पार्टीलाई सरकारमा बस्ने अधिकार नभएको नेपाली कांग्रेसका नेता डा. नारायण खड्काले दाबी गरेका छन् ।
राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा नेता खड्काले माओवादीको चटके र ठाँटको राजनीतिबाट मुलुकले निकास नपाउने दावी गर्दै सहमतिमा तत्काल मुलुकलाई निकास दिनुपर्ने बताए । जनता उठे द्धन्द्धको घाउ पुनः बल्झिने र त्यसले छिनोफानो गर्ने भन्दै माओवादीका नेताहरु बोली विहान र बेलुका नै फेरिने भएकोले उनीहरुको प्रस्तावमा विश्वास नभएको उनको भनाई छ ।
माओवादीले अघिसारेको स्वतन्त्र ब्यक्तिको नेतृत्वको प्रस्तावमा उनले प्रश्न गरे– ‘कुन पार्टीको स्वतन्त्र ब्यक्ति ?’ कहिले चुनाव त कहिले स्वतन्त्र ब्यक्तिको कुरा गरेर जनतालाई नजिस्काउन उनले एमाओवादी नेतृत्वलाई चेतावनी दिए ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गोरखा । गोरखाको लाप्राकमा निर्माण गरिएको नमूना वस्ती आगामी वैशामा हस्तान्तरण हुने भएको छ । गैरआवासीय नेपाली संघको अगुवाइमा निर्माण

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) प्रचण्ड-नेपाल समूहका नेता सुरेन्द्र पाण्डेले हिजो प्रतिगमनकारी कदमको विरुद्धमा रहेका शक्तिहरुको बीचको एकता नै

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) दाहाल-नेपाल समूहका नेताहरु निर्वाचन आयोग पुगेका छन् । पार्टीको नयाँ निर्णयबारे जानकारी गराउन र

खलङ्गा । जुम्ली मार्सी चामल र जैविक सिमीलगायत कृषिवस्तुका माग अन्तररष्ट्रिय बजारमा बढ्न थालेको छ । जिल्लाबाट पहिलोपटक रु छ