नत्थी लगाएर चुनाव गराउँछु भन्ने भट्टराई विवेक हिन: उपाध्यक्ष गौतम

२० माघ २०६९, शनिबार ०२:२२ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, २० माघ । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष बामदेव गौतमले प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईले नैतिकता गुमाई सकेको बताउदै ,नैतिकता गुमाएका भटराईको कुर्सिमा बस्नुको कुनै अधिकार नभएको बताउनु भयो । प्रेस चौतारी रुपन्देहीले आज बुटवलमा गरेको पत्रकार भेटघाटकार्यक्रममा गौतमले विपक्षी दललाई नत्थी लगाएर चुनाव गराउँछु भन्ने बाबुराम भट्टराईले आफ्नो विवेक गुमाएको बताउनुभयो । पत्रकार भेटघाटमा बोल्दै उपाध्यक्ष गौतमले मुलुकको बागडोर समाल्ने पदमा रहेका र आफूलाई कुसल नेतृत्व भन्नेहरुले नै कुरा एक थरी र व्यवहार र्अको थरी गरेकाले उनीहरुको नैतिकता गुमेको दावी गौतमले गर्नु भयो । नेता गौतमले एकीकृत नेकपा माओवादी र मधेसवादी दलले मुलुकमा संवैधानिक र राजनीतिक संकट निम्ताएर मुलुकलाई र्ववादीको दिशार्तफ धकेलेको आरोप लगाएउनुभयो । १२ पटक १२ तालमा नाच्ने एकीकृत नेकपा माओवादी नेतृत्वलाई विश्वास गर्ने ठाउँ नभएको भन्दै उहाँले मुलुकको निकासका लागि माओवादी र मधेसवादी दल बाहेक जो सुकैको नेतृत्वमा सहमतीय सरकार निर्माण र्गन सकिने उल्लेख गर्नु भयो । एमाले आगामी जेठसम्म संविधान सभाको दोश्रो चुनाव गराउने पक्षमा नरहेको भन्दै गौतमले राष्ट्र र नागरिक विरोधी कृयाकलाप र्गने एकीकृत नेकपा माओवादीसँग सँधैभरी साझेदारी र्गन नसक्ने जिकीर र्गनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आठ वर्षअघि सुन्दरी प्रतियोगिताकी एक प्रतिस्पर्धीले आफूमाथि आयोजकले बलात्कार र यौन शोषण गरेको घटना सार्वजनिक गरेसँगै काठमाडौंको माइतीघरमा

हेटौंडा । स्थानीय तह निर्वाचन २०७९ अन्तर्गत हेटौंडा उपमहानगरपालिकाको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ । उपमहानगरपालिकाको मेयर पदमा नेकपा

काठमाडौं । प्रदेश सांसदबाट राजीनामा दिएर तीन जना नेता स्थानीय तह निर्वाचनमा लडे । करोडौं बजेट परिचालन गर्न पाइने र

कैलाली । कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा सुशीला शाही र जुना चौधरी निर्वाचित भएका छन् । नेपाली कांग्रेसबाट शाही